Het seizoen 2024 – 2025 (2e Klasse):

NrNaam
1Maaike Jansen
2Mariska Schotman
3Femke Faber
4Annet Schutten
6Marieke de Boer
7Marleen Bennink
8Wendy ten Cate
11Petra Timmerman (C)
12Margreet Hilberink
n.a.Joanelle Klaas
n.a.Petra Bunnik - Tibbe
n.a.Anne-Claire Rosema
Eva RosTrainer
Trainingstijden:
🕓Dinsdag 20.00 - 21.30 uur Sportzaal NoordbroekApril tot November
🕓Dinsdag 20.15 - 21.45 uur Reggesteyn, RijssenNovember tot April
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
#TeamGPWV+-
1Ledo DR 1186262101017743
2Daarlerveen DR 118535319996781
3Rivo DR 218414131924798
4Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 318414131904827
5Holyoke DR 218383834866823
6Vrivo DR 218383834878848
7SVH VC DR 118353537871878
8Time Out'75 DR 118212151775986
9Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 418191953697971
10Devoc DR 3181212607351008
DatumWedstrijdenResultatenSets
11-04 22:20Medusa DR 1 - Apollo 8 DR 30-415-37, 12-34
11-04 22:20Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 5 - Twente '05 DR 12-229-22, 20-25
11-04 21:40Ledo DR 2 - Twente '05 DR 14-026-13, 27-17
11-04 21:40SVH VC DR 2 - Apollo 8 DR 32-218-22, 32-15
11-04 21:00Ledo DR 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 54-034-16, 36-20
11-04 21:00Medusa DR 1 - SVH VC DR 20-417-32, 12-39
03-04 21:00Apollo 8 DR 3 - Twente '05 DR 14-036-15, 30-19
03-04 20:20Twente '05 DR 1 - Apollo 8 DR 40-424-25, 18-28
03-04 19:40Apollo 8 DR 4 - Apollo 8 DR 30-414-34, 16-32
21-03 21:30Apollo 8 DR 3 - Ledo DR 20-423-25, 21-27
21-03 21:30Twente '05 DR 1 - Medusa DR 14-030-24, 31-17
21-03 20:50Apollo 8 DR 4 - Medusa DR 10-426-30, 23-24
21-03 20:50Apollo 8 DR 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 54-026-21, 32-16
21-03 20:10Apollo 8 DR 4 - Twente '05 DR 14-039-12, 22-21
21-03 20:10Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 5 - Ledo DR 22-229-23, 23-29
14-03 21:30Apollo 8 DR 4 - Ledo DR 20-423-26, 25-34
14-03 21:30SVH VC DR 2 - Twente '05 DR 10-421-23, 19-30
14-03 20:50Apollo 8 DR 4 - Medusa DR 14-033-17, 32-20
14-03 20:50Apollo 8 DR 3 - Ledo DR 20-425-26, 17-24
14-03 20:10Apollo 8 DR 3 - SVH VC DR 20-423-25, 12-26
14-03 20:10Ledo DR 2 - Medusa DR 14-035-16, 37-20
07-03 20:20Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 5 - Apollo 8 DR 30-416-29, 16-31
07-03 19:40Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 5 - Apollo 8 DR 40-415-38, 18-31
07-03 19:00Apollo 8 DR 3 - Apollo 8 DR 42-221-27, 22-19
29-02 20:20Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 5 - Twente '05 DR 10-422-25, 21-25
29-02 19:40SVH VC DR 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 54-027-16, 32-21
29-02 19:00Twente '05 DR 1 - SVH VC DR 20-414-33, 16-28
15-02 22:20Apollo 8 DR 4 - Ledo DR 20-419-26, 15-29
15-02 21:40SVH VC DR 2 - Apollo 8 DR 43-126-21, 23-23
15-02 21:00Ledo DR 2 - SVH VC DR 22-227-20, 22-24

SPONSOREN