Het seizoen 2020 – 2021  (1e Klasse)

Edwin Berkel is met ingang van dit seizoen de nieuwe coach voor Dames 2. Afgelopen seizoen heeft Jarek Sobczynski aangegeven halverwege het nieuwe seizoen te vertrekken. Onder zijn leiding is dit damesteam na een succesvol seizoen in de 2e klasse nu gepromoveerd naar de 1e klasse.

De nieuwe trainer is jarenlang trainer/coach geweest bij Salvora, is in bezit van VT3 en heeft ruime ervaring met het inpassen van jeugdspelers op seniorenniveau. Het doel van trainer en club is om de komende jaren meer eigen jeugd in te passen en met het Dames 2 team aansluiting te vinden bij het niveau van Dames 1.

NrNaamPositieLengte
1Maud LammersenPasser/loper 1.74
2Lieke EmbsenPasser/loper 1.65
5Marlissa BorkentPasser/loper 1.80
6Marthe Lesscher (C)Spelverdeler 1.75
7Eline VunderinkDiagonaal 1.77
8Marit WolbersPasser/loper 1.74
9Britt StokmanMidden 1.74
10Jolijn TelgenkampMidden 1.83
11Femke BooneSpelverdeler 1.74
Sterre Koetse
Edwin BerkelTrainer/coach
🕓Maandag 19.30 - 21.00 uurvan Renneslaan Almelo
🕓Donderdag 21.00 - 22.30 uurSporthal 'n Dikken
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
31-10 15:30Fysio Engbersen Aastad DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Windmolenbroek in Almelo
06-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Twente '05 DS 2Dikkenshal in Wierden
13-11 19:15Twente-Sparta DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2de Brug in Enschede
20-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Vips Bardot DS 2Dikkenshal in Wierden
28-11 16:00Webton Hengelo DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Veldwijk in Hengelo ov
18-12 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - ISIVOL DS 1Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Vips Bardot DS 2313102301249
2Lutheria DS 2411108400405
3Webton Hengelo DS 131095310281
4Volley '68 DS 22971199149
5TiMaX/DeVoKo DS 33986320287
6Rivo Rijssen DS 52862186144
7Twente-Sparta DS 12653195176
8Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23657252276
9Twente '05 DS 245412330392
10Fysio Engbersen Aastad DS 13449248299
11Klumpers VVA DS 12336191208
12ISIVOL DS 131111232298
DatumWedstrijdenResultatenSets
02-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Klumpers VVA DS 13-125-19, 25-22, 23-25, 25-17
24-09 21:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Lutheria DS 21-325-22, 16-25, 24-26, 17-25
19-09 11:30Rivo Rijssen DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-12, 25-20, 25-15, 20-25
16-09 20:45Flash Stars DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 20-314-25, 13-25, 6-25

SPONSOREN