Het seizoen 2022 – 2023  (1e Klasse)

Vorig seizoen D5 en nu doorgestroomd als 2e damesteam dat uitkomt in de 1e klasse. Een sportieve uitdaging voor deze dames en trainer Coen Biesheuvel.

Voor wie Coen (nog) niet kent: in de Nieuwsbrief van september 2021 heeft hij zichzelf voorgesteld.

NrNaamPositieLengte
1Daphne LammersenPasser/Loper1.78
2Tessa de BlaauwPasser/Loper1.68
3Marlou BroezeDiagonaal1.79
5Lynn Reekers Spelverdeler 1.72
6Benthe BartelsPasser/Loper1.72
8Iris te WierikMidden1.76
9Jinte SlootMidden1.80
10Noortje VeenhuizenMidden1.71
12Loes Ros (C)Spelverdeler1.63
13Elisabeth LawalataDiagonaal1.60
14Mirthe HoekLibero1.60
Coen BiesheuvelTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓Maandag 20.00 - 21.30 uur Sporthal Hoge Hexel
🕓Donderdag 19.30 - 21.00 uurSporthal 'n Dikken, veld @
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
03-03 20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2De Schalm in Ootmarsum
10-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Fysio Engbersen Aastad DS 1Dikkenshal in Wierden
24-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Havoc DS 4Dikkenshal in Wierden
30-03 19:45Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Kadoeng DS 1Dikkenshal in Wierden
07-04 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - SVH VC DS 1Dikkenshal in Wierden
15-04 13:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Harambee DS 3Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Apollo 8 DS 512504091194881
2Fysio Engbersen Aastad DS 1114436101104798
3Harambee DS 2114335111077913
4Kadoeng DS 11442362513221214
5SVH VC DS 1113932141051911
6Tornado Geesteren DS 3112018309571068
7Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 21216153610081174
8Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4121412378911164
9Havoc DS 41011932743969
10Harambee DS 3121111409271182
DatumWedstrijdenResultatenSets
03-02 21:00SVH VC DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-117-25, 25-21, 25-12, 25-18
28-01 14:00Apollo 8 DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-16, 25-22, 25-21, 25-17
20-01 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Tornado Geesteren DS 32-325-19, 21-25, 15-25, 25-16, 14-16
14-01 13:00Harambee DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-21, 29-31, 25-16, 25-16
10-12 12:00Havoc DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-118-25, 26-24, 25-21, 25-19
24-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Apollo 8 DS 51-315-25, 20-25, 27-25, 17-25
19-11 15:30Fysio Engbersen Aastad DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-17, 25-16, 25-16, 25-9
12-11 16:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 44-025-21, 25-23, 25-22, 25-15
03-11 21:00Kadoeng DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-18, 25-11, 25-19, 25-15
28-10 19:00Harambee DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-225-22, 21-25, 20-25, 25-18, 15-9
07-10 21:15Tornado Geesteren DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 22-320-25, 25-20, 25-18, 13-25, 13-15
30-09 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Harambee DS 20-423-25, 20-25, 18-25, 20-25

SPONSOREN