Het seizoen 2023 – 2024  (1e Klasse)

Vorig seizoen D3 en een mooie 2e plaats weten te behalen. Nu dus ‘dubbele promotie’ 😉 naar D2.

Dit team gaat, onder leiding van Rik Buijse, laten zien wat zij (nog steeds!) in huis hebben.

NrNaamPositieLengte
1Chantal ReiminkMidden1.80
2Els van AsseltSpelverdeler1.73
3Karijn van EijkPasser/loper1.78
4Lideke Hulsink - SteenMidden1.73
6Jolien Wanschers - MarsmanPasser/loper1.68
7Aniek JanninkPasser/loper1.70
8Lisan LesscherPasser/loper1.76
9Kristel SchröderSpelverdeler1.70
11Lisanne BerkelMidden1.80
12Lotte Webbink (C)Diagonaal1.85
14Suzanne Kroeze - StiggelboutLibero1.67
Rik BuijseTrainer
Trainingstijden:
🕓Donderdag 19.30 - 21.00 uurSporthal 'n Dikken - veld 1
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
01-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - HVC DS 1Dikkenshal in Wierden
08-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - SVH VC DS 1Dikkenshal in Wierden
15-03 21:00Dynamo Tubbergen DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Sporthal De Vlaskoel in Tubbergen
22-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Vrivo DS 1Dikkenshal in Wierden
29-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Kadoeng DS 1Dikkenshal in Wierden
05-04 21:00Kadoeng DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2't Brinkhoes in Reutum
#TeamGPWV+-
1Klumpers VVA DS 11663511615681281
2Havoc DS 31559491614961139
3Vrivo DS 11659471815431241
4HVC DS 11446392213451261
5Dynamo Tubbergen DS 31541342813361332
6Kadoeng DS 11438332813231275
7Volley '68 DS 11432263212191305
8SVH VC DS 11329263111921245
9Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 21529253713161413
10LEDnovate Esch Stars DS 21320173710891264
11Vips Bardot DS 21516164912361520
12Dynamo Tubbergen DS 416885711911578
DatumWedstrijdenResultatenSets
20-02 19:30Vips Bardot DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-225-20, 27-25, 21-25, 23-25, 15-13
09-02 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Havoc DS 30-422-25, 22-25, 21-25, 19-25
02-02 19:00LEDnovate Esch Stars DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-118-25, 25-22, 25-22, 25-19
26-01 21:00Klumpers VVA DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-17, 25-18, 25-23, 25-17
19-01 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Dynamo Tubbergen DS 43-125-13, 26-28, 25-16, 25-20
18-12 20:00HVC DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-21, 21-25, 25-20, 25-21
16-12 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Vips Bardot DS 24-025-23, 25-19, 25-18, 25-14
08-12 19:15Vrivo DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-17, 18-25, 25-15, 25-11
30-11 20:30Havoc DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-17, 25-16, 25-21, 25-15
24-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Dynamo Tubbergen DS 31-320-25, 20-25, 14-25, 25-22
17-11 21:00SVH VC DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 22-325-27, 23-25, 25-13, 25-23, 13-15
27-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - LEDnovate Esch Stars DS 23-125-14, 23-25, 25-19, 25-21
13-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Klumpers VVA DS 11-313-25, 11-25, 10-25, 26-24
06-10 21:00Dynamo Tubbergen DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 20-426-28, 26-28, 22-25, 12-25
22-09 19:00Volley '68 DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-23, 22-25, 25-22, 25-20

SPONSOREN