Het seizoen 2021 – 2022 (3e Klasse)

Een jong Heren 2 team, dat vorig seizoen nog als JA1 in de Hoofdklasse speelde, gaat in het nieuwe seizoen in de seniorencompetitie spelen. Spannend!

Deze jonge mannen hebben ambitie en potentie om mooie resultaten neer te zetten. Samen met trainers/coaches Albert Ronhaar en een tweede trainer/coach gaan we een mooie ontwikkeling zien.

Mooi om te zien dat onze vereniging in dit seizoen 3 Herenteams in de Seniorencompetitie heeft spelen en daarnaast ook nog 2 heren recreantenteams heeft. Sinds een aantal jaren is onze herenlijn aan het groeien.

Ben of ken jij iemand die ook (weer) wil gaan volleyballen, kom dan eens kijken. Neem contact op met onze Technische Commissie (bijv. via tc@wvcvolley.nl) voor de mogelijkheden !

NrNaamPositieLengte
1Rick JespersMidden
2Coen SchefferMidden
3Wietse SmeltSpelverdeler
4Twan BroekhuisDiagonaal
6Baran Sahbaz
10Simon DijkstraDiagonaal
12Lennard BenninkLibero
nnbBram Schrooten
Albert Ronhaar en VacantTrainer/coach
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
18-09 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Devoc HS 3Dikkenshal in Wierden
02-10 15:30Vrivo HS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2de Stamper in Vriezenveen
09-10 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Time Out'75 HS 4Dikkenshal in Wierden
16-10 00:00Harambee HS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2Universitair Sportcentrum in Enschede
30-10 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Harambee HS 9Dikkenshal in Wierden
05-11 19:00Webton Hengelo HS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2Veldwijk in Hengelo ov
#TeamGPWV+-
0Devoc HS 3000000
0Harambee HS 8000000
0Harambee HS 10000000
0Harambee HS 9000000
0Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 3000000
0Flash Stars HS 1000000
0Webton Hengelo HS 5000000
0Harambee HS 7000000
0Vrivo HS 3000000
0Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2000000
0Time Out'75 HS 4000000
DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

SPONSOREN