Het seizoen 2022 – 2023 (2e Klasse)

Vorig seizoen nog Heren 3 en nu dus Heren 2. Niet het jongste team, maar wel fanatiek, leergierig, enthousiast maar vooral erg gezellig.

Na het officieuze kampioenschap in het seizoen 2021-22 in de 3e klasse, was het team de eer te na om niet te promoveren naar de 2e klasse. Dus gaan zij dit seizoen een poging wagen om middenmoter te worden in de hogere klasse.

Overigens staan zij (volgend seizoen) graag hun plaats weer af aan het veel jongere Heren 3 team. Hopelijk/mogelijk in het volgende seizoen wel (weer) 2 Herenteams in de 2e klasse.

Het team is echter wel/weer op zoek naar een trainer. Nadat afgelopen seizoen Arjan Wassink de uitdaging heeft aangepakt om, als trainer (en speler), dit fanatieke team te laten ‘shinen’ is het op dit moment (zomer 2022) nog niet gelukt om een ‘oefenmeester’ te contracteren voor het nieuwe seizoen in de 2e klasse. Om handhaving te garanderen is een trainer wel nodig!

Heb jij het in je om trainer en/of coach te worden van dit, of één van onze andere teams, neem dan even contact op met de Technische Commissie (via tc@wvcvolley.nl).

NrNaamPositieLengte
1Gert Jan WiesnekkerSpelverdeler1.80
2Peter RabenPasser/loper1.85
3Ton SchelfhorstSpelverdeler1.84
4Dagmar HoekSpelverdeler1.75
5Raymond KampherbeekMidden1.95
6Arjan WassinkSpelverdeler1.81
8Marcel Schutten (C)Passer/loper1.95
9Ard EgbertsMidden2.05
10Arnold HilberinkPasser/loper1.95
11Henk TimmermanPasser/loper1.85
12Machiel SjoersMidden1.90
14Marco BorkentLibero1.86
Arjan WassinkTrainer
Trainingstijden:
🕓Donderdag 21.00 - 22.30 uurSporthal 'n Dikken, veld @
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10-02 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Klumpers VVA HS 1Dikkenshal in Wierden
17-02 20:00Devoc HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2Sporthal De Mors in Delden
23-02 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Apollo 8 HS 6Dikkenshal in Wierden
03-03 20:30Mare Volley HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2Sportzaal de Mare in Denekamp
10-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - SVH VC HS 2Dikkenshal in Wierden
17-03 20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2De Schalm in Ootmarsum
#TeamGPWV+-
1Klumpers VVA HS 11349391512581068
2Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 2123932191188989
3SVH VC HS 21238332011751115
4Mare Volley HS 1113630171033953
5Rivo Rijssen HS 31335312712441201
6Harambee HS 51332262711611139
7Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 21228252810921163
8Polstars HS 11327283012281204
9Apollo 8 HS 61326233211181193
10Time Out'75 HS 31325213211321218
11Devoc HS 2111614318931033
12Wevo 70 HS 2121413379371183
DatumWedstrijdenResultatenSets
28-01 16:00Apollo 8 HS 6 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 24-025-15, 25-19, 25-12, 25-20
20-01 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Polstars HS 14-025-23, 25-17, 25-20, 25-23
14-01 13:30Rivo Rijssen HS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 23-218-25, 27-25, 25-17, 18-25, 15-12
16-12 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Time Out'75 HS 33-125-22, 25-21, 23-25, 25-23
10-12 15:00Harambee HS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 23-129-27, 25-14, 25-16, 24-26
25-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 21-311-25, 25-23, 18-25, 22-25
18-11 21:00SVH VC HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 24-025-8, 25-20, 25-18, 25-21
04-11 20:00Klumpers VVA HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 22-325-19, 19-25, 25-21, 20-25, 13-15
21-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Devoc HS 23-214-25, 19-25, 25-20, 25-14, 15-11
07-10 21:15Polstars HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 22-325-22, 21-25, 25-16, 18-25, 12-15
30-09 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Rivo Rijssen HS 32-325-16, 21-25, 15-25, 25-20, 8-15
16-09 19:30Wevo 70 HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 21-321-25, 22-25, 18-25, 25-23

SPONSOREN