Het seizoen 2024- 2025 (2e Klasse)

Een mooie 6e plaats en lekker ballen in de 2e klasse. Dit jaar (toch) weer Heren 2, maar hopelijk volgend seizoen gewoon weer Heren 3. Onze vereniging in blijvend op zoeken naar heren/jongens voor de Heren-lijn!

Helaas heeft dit fanatieke, leergierige, enthousiaste maar vooral erg gezellige (en wat oudere 😉 ) team geen trainer. Vorig seizoen hebben Femke en Ruth vanuit Dames Masters dat opgepakt, dus wie weet pakken enkele andere dames dit stokje over.

Voor de wedstrijden hebben de mannen gelukkig wel een ‘oude bekende’ weten te strikken als Coach: Ton Schelfhorst. Als oud-speler kent hij het team door en door, dus dat wordt een zeer succesvolle rol 🙂

Ben of ken jij iemand die ook (weer) wil gaan volleyballen, kom dan eens kijken. Neem contact op met onze Technische Commissie (bijv. via tc@wvcvolley.nl) voor de mogelijkheden !

NrNaamPositieLengte
1Gert Jan WiesnekkerSpelverdeler1.80
2Peter RabenPasser/loper1.85
4Dagmar HoekSpelverdeler1.80
5Raymond KampherbeekPasser/loper1.92
6Maurice PotsSpelverdeler
7Bastiaan BouwhuisPasser/loper
8Marcel Schutten (C)Passer/loper1.92
9Ard EgbertsMidden2.02
10Arnold HilberinkMidden1.96
11Henk TimmermanMidden1.85
12Machiel SjoersMidden1.90
14Marco BorkentLibero1.86
nnbDaniël BrouwerMidden
VacantTrainer(s)
Ton SchelfhorstCoach
Trainingstijden:
🕓Donderdag 21.00 - 22.30 uurSporthal 'n Dikken, veld 3
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
#TeamGPWV+-
1Saasveldia HS 1188568517961182
2Mare Volley HS 21871561617211349
3TiMaX/DeVoKo HS 11859492716591498
4Eurosped Pollux HS 31856452916271501
5Cupido HS 11850423215701498
6Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 31848393316021455
7Wevo 70 HS 21835304615321636
8Webton Hengelo HS 41823195513571689
9Harambee HS 81820175613451723
10Harambee HS 718336911121790
DatumWedstrijdenResultatenSets
13-04 17:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Time Out'75 HS 33-121-25, 25-16, 25-23, 27-25
06-04 13:30Vrivo HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 22-325-12, 24-26, 25-18, 18-25, 11-15
22-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - SVH VC HS 21-316-25, 19-25, 25-23, 19-25
15-03 21:00Kuipers Flevoll HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 24-025-23, 25-17, 25-18, 25-14
08-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Kuipers Flevoll HS 14-026-24, 25-21, 25-22, 25-20
01-03 21:00LEDnovate Esch Stars HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 22-325-21, 34-36, 21-25, 25-21, 6-15
10-02 13:30Rivo Rijssen HS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 24-025-12, 25-9, 25-22, 25-20
02-02 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Apollo 8 HS 5Vervallen-
26-01 19:00Klumpers VVA HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 24-025-16, 25-12, 25-19, 25-19
19-01 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Devoc HS 21-319-25, 25-15, 24-26, 16-25
12-01 19:00Harambee HS 6 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 24-025-19, 25-12, 25-23, 25-22
16-12 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Vrivo HS 22-324-26, 25-23, 25-17, 22-25, 11-15
08-12 21:00SVH VC HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 23-125-21, 25-20, 25-9, 18-25
01-12 21:15Time Out'75 HS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 23-125-14, 25-19, 19-25, 25-19
10-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - LEDnovate Esch Stars HS 14-025-20, 25-23, 25-23, 29-27
04-11 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Rivo Rijssen HS 32-325-22, 25-18, 24-26, 16-25, 12-15
28-10 16:00Apollo 8 HS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2Vervallen-
13-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Klumpers VVA HS 11-316-25, 26-24, 23-25, 13-25
06-10 20:00Devoc HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 24-026-24, 25-19, 25-14, 25-15
30-09 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Harambee HS 61-37-25, 13-25, 17-25, 25-23

SPONSOREN