Het seizoen 2021 – 2022 (3e Klasse)

Een jong Heren 2 team, dat vorig seizoen nog als JA1 in de Hoofdklasse speelde, gaat in het nieuwe seizoen in de seniorencompetitie spelen. Spannend!

Deze jonge mannen hebben ambitie en potentie om mooie resultaten neer te zetten. Samen met trainers/coaches Albert Ronhaar en Arjan Haveman gaan we een mooie ontwikkeling zien.

In de Nieuwsbrief van november 2021 heeft Albert zichzelf voorgesteld.

Mooi om te zien dat onze vereniging in dit seizoen 3 Herenteams in de Seniorencompetitie heeft spelen en daarnaast ook nog 2 heren recreantenteams heeft. Sinds een aantal jaren is onze herenlijn aan het groeien.

Ben of ken jij iemand die ook (weer) wil gaan volleyballen, kom dan eens kijken. Neem contact op met onze Technische Commissie (bijv. via tc@wvcvolley.nl) voor de mogelijkheden !

NrNaamPositieLengte
1Rick JespersMidden1.88
2Coen SchefferMidden1.90
3Wietse SmeltSpelverdeler1.90
4Twan BroekhuisDiagonaal1.64
6Mathijs HardersPasser/loper1.90
8Lennard Bennink (C)Diagonaal1.87
10Simon DijkstraPasser/loper1.82
12Bram SchrootenMidden1.94
14Baran SahbazLibero1.81
Albert Ronhaar en Arjan HavemanTrainer/coach
VacantCoach
Trainingstijden:
🕓Dinsdag 18.00 - 19.30 uurSportzaal Hoge Hexel
🕓Donderdag 21.00 - 22.30 uurSporthal 'n Dikken, veld 2H2 traint samen met deel H1
🕓Donderdag 19.15 - 20.45 uur (*)Sportzaal Het Noordbroek
(*) Tijdens wedstrijddagen DR1/2
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
29-01 14:00Time Out'75 HS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2Sporthal Dr. Quantstraat in Diepenheim
05-02 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Harambee HS 7Dikkenshal in Wierden
12-02 16:00Harambee HS 9 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2Universitair Sportcentrum in Enschede
26-02 12:30Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 3Dikkenshal in Wierden
12-03 16:00Harambee HS 10 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2Universitair Sportcentrum in Enschede
18-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 2 - Flash Stars HS 1Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 3731254692485
2Harambee HS 7830259795595
3Time Out'75 HS 48262213774717
4Flash Stars HS 1725208653494
5Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 28211716692731
6Vrivo HS 36161412556543
7Harambee HS 88131122638741
8Devoc HS 3610917532581
9Harambee HS 999830652895
10Harambee HS 1074424488690
DatumWedstrijdenResultatenSets
26-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 3 - Flash Stars HS 13-120-25, 25-18, 25-13, 25-20
12-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 3 - Harambee HS 73-125-22, 18-25, 25-23, 25-21
06-11 13:30Vrivo HS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 30-418-25, 17-25, 21-25, 22-25
29-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 3 - Devoc HS 34-025-10, 25-13, 25-14, 25-11
22-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 3 - Time Out'75 HS 43-221-25, 25-18, 18-25, 25-13, 15-5
16-10 11:30Harambee HS 8 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 30-410-25, 7-25, 17-25, 19-25
02-10 16:00Harambee HS 9 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 30-422-25, 10-25, 11-25, 10-25

SPONSOREN