Het seizoen 2023-2024 (Hoofdklasse)

Afgelopen seizoen (MB2) Kampioen geworden in de 2e Klasse. Deze meiden hebben de smaak te pakken. Wie weet wat het nieuwe seizoen ons brengt. Heel veel plezier meiden!

Een mooie uitdaging voor Loes Ros!

#GoTeamWVC

NrNaamPositie
1Sam GrootenSpelverdeler
2Meike HoekPasser/loper
4Evelijne SchrijverPasser/loper
5Nynke Sloetjes (C)Midden
6Nora KoetjePasser/loper
7Nienke BouwhuisDiagonaal
9Thirza StalknechtMidden
10Iris BorstPasser/loper
11Sterre SchutteMidden
12Anna BeuvingDiagonaal
14Maud KostersLibero
Loes RosTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓Donderdag 18.00 - 19.30 uurSporthal 'n Dikken, veld 3
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02-03 11:30Dynamo Tubbergen MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1Sporthal De Vlaskoel in Tubbergen
09-03 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 1Dikkenshal in Wierden
16-03 12:00Eurosped Pollux MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1Vondersweyde in Oldenzaal
23-03 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - Klumpers VVA MB 1Dikkenshal in Wierden
29-03 19:15Tornado Geesteren MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1De Ransuil in Geesteren ov
06-04 13:00TiMaX/DeVoKo MB 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1Dorper Esch in Denekamp
#TeamGPWV+-
1Krekkers MB 110483921000526
2Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 MB 110342714909762
3SV Dynamo Apeldoorn MB 110292418870783
4Eurosped Pollux MB 110211824797918
5Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 110171527803904
6Bielderman Koetsier/SSS MB 1101139510996
#TeamGPWV+-
1Tornado Geesteren MB 1314111296193
2TiMaX/DeVoKo MB 241099383377
3Dynamo Tubbergen MB 13887322290
4Klumpers VVA MB 13866249281
5Eurosped Pollux MB 146612338404
6Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 13449260303
DatumWedstrijdenResultatenSets
14-02 18:15Cupido MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1Vervallen-
10-02 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - Tornado Geesteren MB 10-414-25, 19-25, 23-25, 13-25
26-01 19:00Klumpers VVA MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 13-126-24, 25-21, 25-22, 24-26
19-01 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - TiMaX/DeVoKo MB 23-219-25, 14-25, 25-20, 25-22, 15-11
13-01 15:00Libero'99 MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 10-312-25, 5-25, 10-25
16-12 13:00Eurosped Pollux MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 13-216-25, 25-21, 25-23, 21-25, 15-13
06-12 18:00SVH VC MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 10-323-25, 15-25, 11-25
02-12 13:00SV Dynamo Apeldoorn MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 13-119-25, 25-16, 25-13, 25-17
30-11 18:15Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 14-027-25, 25-14, 25-13, 25-13
18-11 13:30Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - Eurosped Pollux MB 11-325-21, 19-25, 20-25, 28-30
11-11 12:30Bielderman Koetsier/SSS MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 10-411-25, 11-25, 18-25, 10-25
04-11 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - Bielderman Koetsier/SSS MB 14-025-11, 25-9, 25-20, 25-21
28-10 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - SV Dynamo Apeldoorn MB 13-216-25, 17-25, 25-14, 25-16, 16-14
14-10 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - Krekkers MB 10-410-25, 8-25, 12-25, 12-25
30-09 12:00Krekkers MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 14-025-8, 25-16, 25-12, 25-11
23-09 13:30Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 MB 10-419-25, 23-25, 19-25, 19-25

SPONSOREN