Het seizoen 2021 – 2022  (4e Klasse)

Inmiddels al geen jeugdteam meer. Vorig seizoen kwamen deze meiden in het korte/Corona seizoen voor het eerst uit in de Seniorencompetitie. Trainer Bas Wolbers zal ook dit seizoen het team weer uitdagen om het beste uit zichzelf te halen.

NrNaamPositieLengte
2Maryam Bazubandi
3Melanie Linthorst Libero (14)
4Sophie Kuiper
5Lotte Sjoers (C)
6Iris Westerik
8Mirte Veneberg
9Danique Wolterink
10Sanne van der Schee
11Pien Companje
nnbLeanne Bartels
nnbHanna Petersen
Bas WolbersTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓Dinsdag 18.30 - 20.00 uurSportzaal Het Noordbroek April tot November
🕓Dinsdag 20.00 - 21.30 uurSportzaal Aadorp 2 November tot 4 April
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
22-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - HVC DS 4Dikkenshal in Wierden
29-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Rivo Rijssen DS 8Dikkenshal in Wierden
04-11 20:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Tornado Geesteren DS 7Dikkenshal in Wierden
06-11 16:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Fysio Engbersen Aastad DS 3Dikkenshal in Wierden
12-11 21:00Mintonette DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6't Mossink in Holten
19-11 21:00Mintonette DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6't Mossink in Holten
#TeamGPWV+-
1Apollo 8 DS 11313112295234
2Mintonette DS 2313102288225
3Tornado Geesteren DS 7412107380355
4Fysio Engbersen Aastad DS 331194289259
5HVC DS 431084279245
6Mintonette DS 33877288287
7Ti-Volley DS 43766268263
8Fysio Engbersen Aastad DS 43777286292
9Flash Stars DS 343314316400
10Rivo Rijssen DS 841115300397
11Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6100468100
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 7000000
DatumWedstrijdenResultatenSets
15-10 21:15Tornado Geesteren DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-15, 25-12, 25-20, 25-23
02-10 11:30Rivo Rijssen DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-17, 25-13, 25-19, 25-13

SPONSOREN