Het seizoen 2020 – 2021  (4e Klasse)

Afgelopen seizoen nog een jeugdteam, maar dit seizoen komen deze meiden uit in de Seniorencompetitie. Trainer Bas Wolbers is meegekomen en zal ook dit seizoen het team weer uitdagen om het beste uit zichzelf te halen.

NrNaamPositieLengte
1Naomi Krommendijk (C)
2Maryam Bazubandi
3Melanie Linthorst
4Leanne Bartels
5Lotte Sjoers
8Mirte Veneberg
10Sanne van der Schee
12Lena Thijs
18Pien Companje
Iris Westerik
Bas WolbersTrainer/coach
🕓Dinsdag 20.00 - 21.30 uurHet Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - HVC DS 4Dikkenshal in Wierden
09-10 21:15Vrivo DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6de Stamper in Vriezenveen
16-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Fysio Engbersen Aastad DS 4Dikkenshal in Wierden
31-10 18:00Fysio Engbersen Aastad DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Windmolenbroek in Almelo
06-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Markel-Up DS 2Dikkenshal in Wierden
13-11 21:00HVC DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6de Beukenhage in Den ham ov
#TeamGPWV+-
1Fysio Engbersen Aastad DS 4154010039
2Fysio Engbersen Aastad DS 3154010176
3Mintonette DS 214319756
4HVC DS 514318682
5Markel-Up DS 211138286
6Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 611135697
7Mintonette DS 3000000
7Vrivo DS 4000000
9HVC DS 4100476101
10Dynamiek DS 3100439100
DatumWedstrijdenResultatenSets
24-09 21:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Lutheria DS 21-325-22, 16-25, 24-26, 17-25
19-09 11:30Rivo Rijssen DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-12, 25-20, 25-15, 20-25
16-09 20:45Flash Stars DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 20-314-25, 13-25, 6-25

SPONSOREN