Het seizoen 2020 – 2021  (4e Klasse)

Afgelopen seizoen nog een jeugdteam, maar dit seizoen komen deze meiden uit in de Seniorencompetitie. Trainer Bas Wolbers is meegekomen en zal ook dit seizoen het team weer uitdagen om het beste uit zichzelf te halen.

NrNaamPositieLengte
1Naomi Krommendijk (C)
2Maryam Bazubandi
3Melanie Linthorst
4Leanne Bartels
5Lotte Sjoers
7Danique Wolterink
8Mirte Veneberg
9Sophie Kuiper
10Sanne van der Schee
11Iris Westerik
12Lena Thijs
18Pien Companje
Bas WolbersTrainer/coach
🕓Dinsdag 20.00 - 21.30 uurHet Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
15-01 21:00Mintonette DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6't Mossink in Holten
29-01 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Dynamiek DS 3Dikkenshal in Wierden
06-02 13:30Fysio Engbersen Aastad DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Windmolenbroek in Almelo
12-02 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Fysio Engbersen Aastad DS 3Dikkenshal in Wierden
05-03 20:00Markel-Up DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6de Haverkamp in Markelo
12-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - HVC DS 5Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Fysio Engbersen Aastad DS 3315120301177
2Markel-Up DS 2414115372312
3Fysio Engbersen Aastad DS 421080202103
4Mintonette DS 22971199143
5HVC DS 43657267261
6HVC DS 514318682
7Vrivo DS 42435179176
8Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 632210194289
9Mintonette DS 331111222296
10Dynamiek DS 330012117300
DatumWedstrijdenResultatenSets
28-11 16:00Webton Hengelo DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
20-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Vips Bardot DS 2Vervallen-
13-11 19:15Twente-Sparta DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
06-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Twente '05 DS 2Vervallen-
31-10 15:30Fysio Engbersen Aastad DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
16-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - TiMaX/DeVoKo DS 3Vervallen-
02-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Klumpers VVA DS 13-125-19, 25-22, 23-25, 25-17
24-09 21:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Lutheria DS 21-325-22, 16-25, 24-26, 17-25
19-09 11:30Rivo Rijssen DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-12, 25-20, 25-15, 20-25
16-09 20:45Flash Stars DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 20-314-25, 13-25, 6-25

SPONSOREN