Het seizoen 2022 – 2023  (4e Klasse)

Deze meiden speelden afgelopen seizoen samen als MA2, dit seizoen dus geen jeugdteam meer.

We zoeken nog wel een trainer voor deze leuke en enthousiaste groep meiden. Wie pakt dit op en zorgt ervoor dat deze meiden zich kunnen ontwikkelen en met veel plezier in de 4e klasse kunnen volleyballen?

NrNaamPositieLengte
1Charell KampSpelverdeler
2Indy BremmerPasser/Loper
3Romy JonkerPasser/Loper
5Melissa Oosting Diagonaal
7Nicky GroothuisMidden
7Lyanne HoogenboomPasser/Loper
9Lisa Kole (C)Passer/Loper
nnbJoliene MengerMidden
nnbNoëlle de Boer Midden
nnbMirthe ZweersMidden
nnbNienke Zomer
VacantTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓Donderdag 18.00 - 19.30 uurSporthal 'n Dikken, veld @
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08-10 13:30Rivo Rijssen DS 8 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Reggehal in Rijssen
14-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - ISIVOL DS 7Dikkenshal in Wierden
21-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Apollo 8 DS 11Dikkenshal in Wierden
28-10 19:30ISIVOL DS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6't Meuken in Haaksbergen
12-11 13:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Fysio Engbersen Aastad DS 5Dikkenshal in Wierden
19-11 13:30Fysio Engbersen Aastad DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Windmolenbroek in Almelo
#TeamGPWV+-
1Rivo Rijssen DS 82654188181
2Fysio Engbersen Aastad DS 514319791
3Apollo 8 DS 11133210293
4Ti-Volley DS 411139197
5ISIVOL DS 711137995
6Harambee DS 8000000
6Fysio Engbersen Aastad DS 4000000
6Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6000000
Harambee DS 10000000
Twente '05 DS 7000000
DatumWedstrijdenResultatenSets
01-10 13:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Harambee DS 10Vervallen-

SPONSOREN