Het seizoen 2021 – 2022  (4e Klasse)

Inmiddels al geen jeugdteam meer. Vorig seizoen kwamen deze meiden in het korte/Corona seizoen voor het eerst uit in de Seniorencompetitie. Trainer Bas Wolbers zal ook dit seizoen het team weer uitdagen om het beste uit zichzelf te halen.

NrNaamPositieLengte
2Maryam Bazubandi
3Melanie Linthorst
4Leanne Bartels
5Lotte Sjoers
7Danique Wolterink
8Mirte Veneberg
9Sophie Kuiper
10Sanne van der Schee
11Iris Westerik
18Pien Companje
Bas WolbersTrainer/coach
🕓Dinsdag 20.00 - 21.30 uurHet Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
#TeamGPWV+-
1Fysio Engbersen Aastad DS 3315120301177
2Markel-Up DS 2414115372312
3Fysio Engbersen Aastad DS 421080202103
4Mintonette DS 22971199143
5HVC DS 43657267261
6HVC DS 514318682
7Vrivo DS 42435179176
8Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 632210194289
9Mintonette DS 331111222296
10Dynamiek DS 330012117300
DatumWedstrijdenResultatenSets
17-04 16:30TiMaX/DeVoKo DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
09-04 19:30ISIVOL DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
26-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Webton Hengelo DS 1Vervallen-
18-03 19:00Vips Bardot DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
12-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Twente-Sparta DS 1Vervallen-
06-03 15:00Twente '05 DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
18-12 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - ISIVOL DS 1Vervallen-
28-11 16:00Webton Hengelo DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
20-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Vips Bardot DS 2Vervallen-
13-11 19:15Twente-Sparta DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
06-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Twente '05 DS 2Vervallen-
31-10 15:30Fysio Engbersen Aastad DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2Vervallen-
16-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - TiMaX/DeVoKo DS 3Vervallen-
02-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Klumpers VVA DS 13-125-19, 25-22, 23-25, 25-17
24-09 21:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Lutheria DS 21-325-22, 16-25, 24-26, 17-25
19-09 11:30Rivo Rijssen DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-12, 25-20, 25-15, 20-25
16-09 20:45Flash Stars DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 20-314-25, 13-25, 6-25

SPONSOREN