Het seizoen 2022 – 2023  (4e Klasse)

Deze meiden speelden afgelopen seizoen samen als MA2, dit seizoen dus geen jeugdteam meer.

We zoeken nog wel een trainer voor deze leuke en enthousiaste groep meiden. Wie pakt dit op en zorgt ervoor dat deze meiden zich kunnen ontwikkelen en met veel plezier in de 4e klasse kunnen volleyballen?

NrNaamPositieLengte
1Charell KampSpelverdeler
2Indy BremmerPasser/Loper
3Romy JonkerPasser/Loper
4Noëlle de Boer Midden
5Lyanne HoogenboomPasser/Loper
6Joliene MengerMidden
7Nicky GroothuisMidden
9Lisa Kole (C)Passer/Loper
10Mirthe ZweersMidden
nnbMaaike Knoefnnb
nnbNora Koknnb
VacantTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓Donderdag 18.00 - 19.30 uurSporthal 'n Dikken, veld @
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11-02 15:00Harambee DS 8 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Universitair Sportcentrum in Enschede
04-03 18:00Fysio Engbersen Aastad DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Windmolenbroek in Almelo
10-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Fysio Engbersen Aastad DS 4Dikkenshal in Wierden
01-04 13:00Ti-Volley DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6MFA Terra Nova in Tilligte
07-04 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Ti-Volley DS 4Dikkenshal in Wierden
15-04 11:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Harambee DS 8Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Fysio Engbersen Aastad DS 511483871091819
2Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6830259783602
3Apollo 8 DS 119232019803821
4Fysio Engbersen Aastad DS 410232023884956
5Rivo Rijssen DS 810222025930971
6Ti-Volley DS 48181619765725
7Harambee DS 88151321681762
8ISIVOL DS 7106635706987
Harambee DS 10000000
Twente '05 DS 7000000
DatumWedstrijdenResultatenSets
03-02 20:00Apollo 8 DS 11 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 61-325-9, 17-25, 19-25, 14-25
20-01 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Rivo Rijssen DS 84-025-18, 25-11, 25-20, 25-21
14-01 15:00Harambee DS 10 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Vervallen-
25-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Twente '05 DS 7Vervallen-
19-11 13:30Fysio Engbersen Aastad DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 63-225-15, 17-25, 13-25, 26-24, 18-16
12-11 13:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Fysio Engbersen Aastad DS 51-325-21, 23-25, 19-25, 16-25
28-10 19:30ISIVOL DS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 60-412-25, 6-25, 13-25, 13-25
21-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Apollo 8 DS 114-025-11, 25-21, 25-21, 25-22
14-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - ISIVOL DS 74-025-12, 25-13, 25-11, 25-9
08-10 13:30Rivo Rijssen DS 8 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 62-325-23, 24-26, 20-25, 25-22, 4-15
01-10 13:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Harambee DS 10Vervallen-

SPONSOREN