Het seizoen 2021 – 2022  (4e Klasse)

Inmiddels al geen jeugdteam meer. Vorig seizoen kwamen deze meiden in het korte/Corona seizoen voor het eerst uit in de Seniorencompetitie. Trainer Bas Wolbers zal ook dit seizoen het team weer uitdagen om het beste uit zichzelf te halen.

NrNaamPositieLengte
2Maryam Bazubandi
4Sophie Kuiper
5Lotte Sjoers (C)
6Iris Westerik
8Mirte Veneberg
9Danique Wolterink
10Sanne van der Schee
11Pien Companje
12Leanne Bartels
14Melanie Linthorst Libero
nnbHanna Petersen
Bas WolbersTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓Dinsdag 18.30 - 20.00 uurSportzaal Het Noordbroek April tot November
🕓Dinsdag 20.00 - 21.30 uurSportzaal Aadorp 2 November tot 4 April
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
28-01 21:00HVC DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6de Beukenhage in Den ham ov
04-02 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Ti-Volley DS 4Dikkenshal in Wierden
12-02 15:30Rivo Rijssen DS 8 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Reggehal in Rijssen
19-02 18:00Fysio Engbersen Aastad DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6Windmolenbroek in Almelo
04-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6 - Mintonette DS 2Dikkenshal in Wierden
11-03 21:00Ti-Volley DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 6MFA Terra Nova in Tilligte
#TeamGPWV+-
1Mintonette DS 2835285782593
2Apollo 8 DS 11935299865708
3Fysio Engbersen Aastad DS 38272212780695
4Tornado Geesteren DS 78242014753713
5HVC DS 4619159562491
6Mintonette DS 37171416625652
7Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 67131117565632
8Fysio Engbersen Aastad DS 46121115523570
9Flash Stars DS 38121124680786
10Ti-Volley DS 4710919570652
11Rivo Rijssen DS 881131586799
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 7000000
DatumWedstrijdenResultatenSets
22-11 20:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Twente-Sparta DS 14-025-14, 29-27, 25-20, 25-20
20-11 14:30Wevo 70 DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 23-125-19, 23-25, 25-23, 25-19
06-11 16:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Volley '68 DS 24-025-17, 29-27, 25-18, 25-23
04-11 20:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Avior DS 20-313-25, 22-25, 17-25
29-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Vrivo DS 20-418-25, 17-25, 17-25, 20-25
22-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 2 - Tornado Geesteren DS 30-413-25, 18-25, 19-25, 11-25
15-10 21:15Tornado Geesteren DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-15, 25-12, 25-20, 25-23
02-10 11:30Rivo Rijssen DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 24-025-17, 25-13, 25-19, 25-13

SPONSOREN