Het seizoen 2022-2023 (2e klasse)

Vorig seizoen nog C-jeugd (MC1), maar nu spelen deze meiden in de B-jeugd in de 2e klasse.

NrNaamPositie
1Yas-Lynn Picaly
2Iris Nijzink
6Laurine Wassink (C)
7Fébe van Laar
8Maria Nijzink
9Iris Freriksen
10Tessa Koppelman
12Naomi Hummelink
Sofie RosTrainer/coach
Jan Willem WassinkCoach
Trainingstijden:
🕓Dinsdag 18.30 - 20.00 uurSportzaal Noordbroek (april tot november)
🕓Dinsdag 18.30 - 20.00 uurAadorp (november tot april)
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
15-10 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 3 - Kadoeng MB 1Dikkenshal in Wierden
21-10 19:00Klumpers VVA MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 3de Danne in Albergen
29-10 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 3 - Klumpers VVA MB 1Dikkenshal in Wierden
12-11 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 3 - Krekkers MB 2Dikkenshal in Wierden
19-11 16:00Kadoeng MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 3't Brinkhoes in Reutum
26-11 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 3 - Vrivo MB 1Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Vrivo MB 12763187149
2Klumpers VVA MB 12763190164
3Krekkers MB 22653177126
4Kadoeng MB 114319870
5HVC MB 111137098
6Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 3200885200
DatumWedstrijdenResultatenSets
01-10 14:00Krekkers MB 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 34-025-10, 25-10, 25-9, 25-12
17-09 12:00Vrivo MB 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 34-025-7, 25-7, 25-12, 25-18

SPONSOREN