Het seizoen 2022 – 2023 (2e Klasse):

Ook hier een wisseling van teams. Dit team was vorig seizoen DR4, maar komen dus in het nieuwe seizoen uit als DR3 in de recreantencompetitie. Veel succes dames!

NrNaam
2Ilonka Oude Engberink
3Nicolette Spackler-Barten
4Ina Tijhof
5Hilda Timmerman-Oosting (C)
6Dinet Valk
7Marian Jonker 🖤
10Dianne Westerik
11Amarens Lolkema
nnbMaria Burgwal
nnbJanine Kole-Roeloffzen
nnbMargreet Roelofs
Jolanda SlootTrainer
Trainingstijden:
🕓Maandag 19.30 - 21.00 uurSporthal 'n Dikken, veld 1
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
09-03 19:00Daarlerveen DR 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3Mossendam in Goor
09-03 19:40Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - Dynamiek DR 1Mossendam in Goor
16-03 19:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - Time Out'75 DR 1Mossendam in Goor
16-03 19:40SVH VC DR 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3Mossendam in Goor
30-03 19:00Rivo DR 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3Mossendam in Goor
30-03 20:20Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - SVH VC DR 1Mossendam in Goor
#TeamGPWV+-
1Rivo DR 119727241180690
2Dynamiek DR 21555555897535
3Dynamiek DR 115454515785580
4Vrivo DR 320424238980918
5Daarlerveen DR 117363632817826
6Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 318303042818904
7Ledo DR 116252539737842
8SVH VC DR 114181838649730
9TKC DR 114181838594787
10Time Out'75 DR 116111153594932
11SVH VC DR 2144452524831
DatumWedstrijdenResultatenSets
02-02 21:00Vrivo DR 3 - Dynamiek DR 20-415-31, 12-31
02-02 20:20Ledo DR 1 - Dynamiek DR 10-417-35, 17-28
02-02 19:40Vrivo DR 3 - Ledo DR 12-218-29, 25-17
02-02 19:00Dynamiek DR 1 - Vrivo DR 34-026-20, 25-19
26-01 20:20Time Out'75 DR 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 32-219-34, 29-19
26-01 20:20TKC DR 1 - Rivo DR 10-411-42, 12-45
26-01 19:40Rivo DR 1 - Dynamiek DR 14-027-20, 26-17
26-01 19:40Vrivo DR 3 - Time Out'75 DR 12-222-23, 30-16
26-01 19:00Dynamiek DR 1 - TKC DR 14-035-12, 36-13
26-01 19:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - Vrivo DR 32-231-21, 23-24
19-01 20:20SVH VC DR 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 32-224-30, 28-16
19-01 20:20TKC DR 1 - Vrivo DR 30-417-31, 19-23
19-01 19:40Ledo DR 1 - TKC DR 10-420-26, 19-31
19-01 19:40Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - Daarlerveen DR 10-421-26, 16-26
19-01 19:00Daarlerveen DR 1 - SVH VC DR 14-029-21, 29-16
19-01 19:00Vrivo DR 3 - Ledo DR 12-230-21, 23-24
12-01 22:00Rivo DR 1 - Time Out'75 DR 14-032-12, 37-13
12-01 21:20Vrivo DR 3 - Rivo DR 10-419-36, 21-31
12-01 20:40Time Out'75 DR 1 - Vrivo DR 30-423-27, 20-33
12-01 20:20Dynamiek DR 2 - Dynamiek DR 13-118-18, 29-17
12-01 19:40Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - Dynamiek DR 20-412-33, 15-35
12-01 19:00Dynamiek DR 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 34-026-20, 28-20
15-12 20:20SVH VC DR 1 - Time Out'75 DR 11-323-30, 23-23
15-12 19:40Time Out'75 DR 1 - Ledo DR 10-415-29, 18-31
15-12 19:00Daarlerveen DR 1 - Vrivo DR 34-027-22, 24-20
15-12 19:00Ledo DR 1 - SVH VC DR 13-126-26, 27-20
13-12 20:00Dynamiek DR 2 - Rivo DR 12-227-22, 22-30
08-12 20:20Dynamiek DR 1 - SVH VC DR 24-035-14, 23-19
08-12 20:20Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - Rivo DR 10-417-34, 22-28
08-12 19:40Rivo DR 1 - Ledo DR 14-037-16, 40-17

SPONSOREN