Het seizoen 2022 – 2023

Ook hier een wisseling van teams. Dit team was vorig seizoen DR4, maar komen dus in het nieuwe seizoen uit als DR3 in de recreantencompetitie. Veel succes dames!

NrNaam
2Ilonka Oude Engberink
3Nicolette Spackler-Barten
4Ina Tijhof
5Hilda Timmerman-Oosting (C)
6Dinet Valk
7Marian Jonker 🖤
9Marieke Meijer
10Dianne Westerik
11Amarens Lolkema
nnbMaria Burgwal
nnbJanine Kole-Roeloffzen
nnbMargreet Roelofs
Jolanda SlootTrainer
Trainingstijden:
🕓Maandag 19.30 - 21.00 uurSporthal 'n Dikken, veld 1
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
06-10 19:00Vrivo DR 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3Schelfhorst in Almelo
06-10 19:40Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - SVH VC DR 2Schelfhorst in Almelo
20-10 19:40Rivo DR 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3Mossendam in Goor
20-10 20:20Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - Daarlerveen DR 1Mossendam in Goor
20-10 21:00Dynamiek DR 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3Mossendam in Goor
20-10 22:20Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 - Ledo DR 1Mossendam in Goor
#TeamGPWV+-
1Dynamiek DR 2416160251126
2Dynamiek DR 1288011762
3Daarlerveen DR 126629898
4SVH VC DR 146610196209
5Time Out'75 DR 144412147223
6Vrivo DR 322268498
7SVH VC DR 2222688109
8Ledo DR 1222682105
9TKC DR 1222680113
10Rivo DR 1000000
10Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3000000
DatumWedstrijdenResultatenSets
28-09 22:00Havoc DR 3 - Havoc DR 44-035-17, 35-16
28-09 21:20Havoc DR 4 - Volley '68 DR 12-222-27, 26-22
28-09 20:40Havoc DR 3 - Volley '68 DR 14-028-26, 28-22
21-09 22:00Polstars DR 2 - ISIVOL DR 12-227-29, 29-24
21-09 21:20ISIVOL DR 1 - Havoc DR 21-321-28, 25-25
21-09 20:40Havoc DR 2 - Polstars DR 20-422-30, 19-34
14-09 22:20Devoc DR 2 - ATC DR 10-419-27, 20-24
14-09 22:00Havoc DR 4 - Havoc DR 12-221-29, 30-24
14-09 21:40BUVO DR 1 - Devoc DR 24-023-22, 26-22
14-09 21:20Twente-Sparta DR 1 - Havoc DR 40-424-25, 19-29
14-09 21:00ATC DR 1 - BUVO DR 10-421-31, 17-35
14-09 20:40Havoc DR 1 - Twente-Sparta DR 14-029-14, 23-21

SPONSOREN