Het seizoen 2021 – 2022  (2e Klasse)

Onder leiding van Remco Hendriksen gaat dit team dit jaar (weer) voor het kampioenschap. In de afgelopen 2 seizoenen, kwam er door Covid-19, een vroegtijdig einde aan de zegetocht van Dames 3.

NrNaamPositieLengte
2Els van AsseltSpelverdeler1.73
3Karijn van EijkPasser/loper1.78
4Lideke Hulsink -SteenMidden1.73
5Natalie te Wierike - WeenkMidden1.83
6Jolien Wanschers-MarsmanPasser/loper1.68
8Lisan LesscherPasser/loper1.76
9Kristel SchröderSpelverdeler1.70
11Lisanne BerkelMidden1.80
12Lotte Webbink (C)Diagonaal1.85
14Suzanne Kroeze-StiggelboutLibero1.67
nnbChantal Reiminknnb.
nnbAniek Janninknnb.
Remco HendriksenTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓 Maandag 20.30 - 22.00 uurSportzaal Het Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
#TeamGPWV+-
1Dynamo Tubbergen DS 4188264817511177
2Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 31876601217521345
3Arcade Pollux DS 11545382613811335
4Apollo 8 DS 71646382914901400
5ISIVOL DS 21737334115311583
6Havoc DS 51529253612171392
7Vips Bardot DS 31732274514621596
8Klumpers VVA DS 21832284715461666
9Holyoke DS 21519174612001471
10Lutheria DS 31512115111221487
DatumWedstrijdenResultatenSets
17-05 19:30Vips Bardot DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-412-25, 21-25, 15-25, 16-25
13-05 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Lutheria DS 34-025-18, 25-12, 25-20, 25-22
25-04 19:30Klumpers VVA DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-422-25, 21-25, 17-25, 20-25
22-04 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Apollo 8 DS 74-025-9, 25-18, 25-17, 25-19
15-04 19:00Lutheria DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-418-25, 11-25, 20-25, 19-25
09-04 13:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - ISIVOL DS 23-121-25, 25-23, 25-14, 27-25
04-04 20:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Klumpers VVA DS 24-025-22, 25-16, 25-19, 25-15
25-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Dynamo Tubbergen DS 41-322-25, 24-26, 25-14, 22-25
12-03 16:00Arcade Pollux DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-412-25, 18-25, 13-25, 22-25
10-03 20:45Havoc DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 31-319-25, 10-25, 25-23, 21-25
04-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Vips Bardot DS 34-025-7, 26-24, 25-13, 25-20
16-02 19:30Holyoke DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-414-25, 20-25, 19-25, 22-25
26-11 20:30Dynamo Tubbergen DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 33-125-21, 26-24, 25-12, 18-25
12-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Arcade Pollux DS 13-125-19, 25-11, 25-22, 22-25
29-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Havoc DS 53-126-24, 23-25, 25-10, 25-20
22-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Holyoke DS 24-025-18, 25-16, 25-13, 25-9
04-10 20:30Apollo 8 DS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 31-321-25, 21-25, 23-25, 25-18
17-09 21:15ISIVOL DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 31-318-25, 20-25, 11-25, 25-16

SPONSOREN