Het seizoen 2022 – 2023  (2e Klasse)

Deze dames gaan, in nagenoeg ongewijzigde samenstelling, weer voor een podiumplek in de 2e klasse.

Afgelopen seizoen hebben ze, helaas, afscheid moeten nemen van trainer Remco Hendriksen. De zoektocht naar een trainer is op dit moment nog gaande. Hopelijk meldt er zich, voor het begin van het nieuwe seizoen, iemand die deze dames wil gaan trainen.

Een nieuwe teamfoto is waarschijnlijk nog steeds onderweg.

NrNaamPositieLengte
1Chantal Reiminknnb.
2Els van AsseltSpelverdeler1.73
3Karijn van EijkPasser/loper1.78
4Lideke Hulsink -SteenMidden1.73
5Natalie te Wierike - WeenkMidden1.83
6Jolien Wanschers-MarsmanPasser/loper1.68
7Aniek Janninknnb.
8Lisan LesscherPasser/loper1.76
9Kristel SchröderSpelverdeler1.70
11Lisanne BerkelMidden1.80
12Lotte Webbink (C)Diagonaal1.85
14Suzanne Kroeze-StiggelboutLibero1.67
VacantTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓 Maandag 20.30 - 22.00 uurSportzaal Het Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
15-10 16:30Holyoke DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3de Zomp in Enter
21-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Markel-Up DS 1Dikkenshal in Wierden
05-11 18:00Fysio Engbersen Aastad DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3Windmolenbroek in Almelo
12-11 16:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Krekkers DS 5Dikkenshal in Wierden
18-11 20:00Apollo 8 DS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3de Veste in Borne
25-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Harambee DS 4Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Holyoke DS 22971201157
2Apollo 8 DS 72653173164
3Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3154010046
4Fysio Engbersen Aastad DS 2154010174
5SVH VC DS 214319673
6Markel-Up DS 114319787
7Harambee DS 41332106104
8Tornado Geesteren DS 42226172196
9Krekkers DS 52227172206
10Rivo Rijssen DS 6100474101
11Twente '05 DS 2100472102
12ISIVOL DS 4100446100
DatumWedstrijdenResultatenSets
03-10 20:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - ISIVOL DS 44-025-11, 25-18, 25-5, 25-12

SPONSOREN