Het seizoen 2020 – 2021  (2e Klasse)

Onder leiding van Remco Hendriksen gaat dit team dit jaar (weer) voor het kampioenschap. Afgelopen seizoen, kwam er door Covid-19, een vroegtijdig einde aan de zegetocht van Dames 3.

NrNaamPositieLengte
1Lianne AltenaSpelverdeler1.73
2Lisanne BerkelMidden1.80
3Karijn van EijkPasser/loper1.78
4Lideke Hulsink -SteenMidden1.73
5Nathalie WeenkMidden1.83
6Jolien Wanschers-MarsmanPasser/loper1.68
7Lotte Webbink (C)Diagonaal1.85
8Lisan LesscherPasser/loper1.76
9Kristel SchröderSpelverdeler1.70
14Suzanne Kroeze-StiggelboutLibero1.67
17Els van AsseltSpelverdeler1.73
Remco HendriksenTrainer/coach
🕓 Maandag 20.30 - 22.00 uurHet Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
31-10 18:00Fysio Engbersen Aastad DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3Windmolenbroek in Almelo
06-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Cupido DS 2Dikkenshal in Wierden
20-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - SVH VC DS 2Dikkenshal in Wierden
27-11 21:15Vrivo DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3de Stamper in Vriezenveen
04-12 19:30Markel-Up DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3de Haverkamp in Markelo
14-12 21:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Dynamiek DS 1Sportzaal 't Noordbroek in Wierden
#TeamGPWV+-
1Vrivo DS 2313102292227
2Fysio Engbersen Aastad DS 231293281259
3Tornado Geesteren DS 331084274226
4SVH VC DS 13985288252
5Markel-Up DS 12763208183
6Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 32653192162
7HVC DS 12653185182
8SVH VC DS 23668294293
9Dynamiek DS 13657258257
10Cupido DS 22446196212
11Holyoke DS 231111227300
12Vrivo DS 330012158300
DatumWedstrijdenResultatenSets
02-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Holyoke DS 24-025-14, 25-23, 25-13, 25-14
18-09 21:15Tornado Geesteren DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 33-122-25, 26-24, 25-22, 25-21

SPONSOREN