Het seizoen 2022 – 2023  (2e Klasse)

Deze dames gaan, in nagenoeg ongewijzigde samenstelling, weer voor een podiumplek in de 2e klasse.

Afgelopen seizoen hebben ze, helaas, afscheid moeten nemen van trainer Remco Hendriksen. De zoektocht naar een trainer is op dit moment nog gaande. Hopelijk meldt er zich, voor het begin van het nieuwe seizoen, iemand die deze dames wil gaan trainen.

Een nieuwe teamfoto is waarschijnlijk nog steeds onderweg.

NrNaamPositieLengte
1Chantal ReiminkMidden1.80
2Els van AsseltSpelverdeler1.73
3Karijn van EijkPasser/loper1.78
4Lideke Hulsink -SteenMidden1.73
6Jolien Wanschers-MarsmanPasser/loper1.68
7Aniek JanninkPasser/loper1.70
8Lisan LesscherPasser/loper1.76
9Kristel SchröderSpelverdeler1.70
11Lisanne BerkelMidden1.80
12Lotte Webbink (C)Diagonaal1.85
14Suzanne Kroeze-StiggelboutLibero1.67
VacantTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓 Maandag 20.30 - 22.00 uurSportzaal Het Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10-02 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Fysio Engbersen Aastad DS 2Dikkenshal in Wierden
03-03 19:15Krekkers DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3De Haambrink in Mariaparochie
10-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Apollo 8 DS 7Dikkenshal in Wierden
18-03 11:00Harambee DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3Universitair Sportcentrum in Enschede
24-03 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Rivo Rijssen DS 6Dikkenshal in Wierden
31-03 19:15Tornado Geesteren DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3De Ransuil in Geesteren ov
#TeamGPWV+-
1Fysio Engbersen Aastad DS 2146450613871018
2Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 31459481013961015
3Holyoke DS 21452411613401141
4Apollo 8 DS 71447391912821158
5Markel-Up DS 11333272711751149
6Tornado Geesteren DS 41530263613001405
7Harambee DS 41329253011621224
8SVH VC DS 21427233511501283
9Rivo Rijssen DS 61427233712001307
10Krekkers DS 51319183911411258
11Twente '05 DS 21317153910101256
12ISIVOL DS 41511115211431472
DatumWedstrijdenResultatenSets
03-02 19:00Markel-Up DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 32-325-14, 12-25, 28-26, 22-25, 8-15
20-01 19:00SVH VC DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 31-322-25, 21-25, 17-25, 26-24
13-01 21:15ISIVOL DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-49-25, 19-25, 13-25, 17-25
09-01 20:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Tornado Geesteren DS 44-025-19, 25-20, 25-12, 25-15
23-12 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - SVH VC DS 24-025-13, 25-17, 25-19, 25-12
10-12 13:30Rivo Rijssen DS 6 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-414-25, 18-25, 15-25, 0-25
30-11 21:00Twente '05 DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-417-25, 14-25, 12-25, 25-27
25-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Harambee DS 44-025-14, 25-15, 25-23, 25-16
18-11 20:00Apollo 8 DS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 33-225-20, 18-25, 19-25, 25-21, 15-12
12-11 16:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Krekkers DS 54-025-20, 25-12, 25-20, 25-23
05-11 18:00Fysio Engbersen Aastad DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 33-125-21, 25-19, 21-25, 25-21
21-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Markel-Up DS 13-125-22, 27-25, 25-8, 24-26
15-10 16:30Holyoke DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 30-411-25, 12-25, 21-25, 22-25
03-10 20:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - ISIVOL DS 44-025-11, 25-18, 25-5, 25-12

SPONSOREN