Het seizoen 2021 – 2022  (2e Klasse)

Onder leiding van Remco Hendriksen gaat dit team dit jaar (weer) voor het kampioenschap. In de afgelopen 2 seizoenen, kwam er door Covid-19, een vroegtijdig einde aan de zegetocht van Dames 3.

NrNaamPositieLengte
2Els van AsseltSpelverdeler1.73
3Karijn van EijkPasser/loper1.78
4Lideke Hulsink -SteenMidden1.73
5Natalie te Wierike - WeenkMidden1.83
6Jolien Wanschers-MarsmanPasser/loper1.68
8Lisan LesscherPasser/loper1.76
9Kristel SchröderSpelverdeler1.70
11Lisanne BerkelMidden1.80
12Lotte Webbink (C)Diagonaal1.85
14Suzanne Kroeze-StiggelboutLibero1.67
nnbChantal Reiminknnb
Remco HendriksenTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓 Maandag 20.30 - 22.00 uurSportzaal Het Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
22-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Holyoke DS 2Dikkenshal in Wierden
29-10 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Havoc DS 5Dikkenshal in Wierden
04-11 21:00Vips Bardot DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3Pathmoshal in Enschede
12-11 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 - Arcade Pollux DS 1Dikkenshal in Wierden
19-11 20:00Klumpers VVA DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3de Danne in Albergen
26-11 20:30Dynamo Tubbergen DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3Sporthal De Vlaskoel in Tubbergen
#TeamGPWV+-
1Arcade Pollux DS 1418142398316
2Dynamo Tubbergen DS 4315120300157
3Vips Bardot DS 3415125383336
4Havoc DS 541088365361
5Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 32862184164
6ISIVOL DS 23449238288
7Apollo 8 DS 744413350393
8Klumpers VVA DS 22226174190
9Holyoke DS 232210217291
10Lutheria DS 332211200313
DatumWedstrijdenResultatenSets
04-10 20:30Apollo 8 DS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 31-321-25, 21-25, 23-25, 25-18
17-09 21:15ISIVOL DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 31-318-25, 20-25, 11-25, 25-16

SPONSOREN