Het seizoen 2021 – 2022  (2e Klasse)

Een geheel nieuwe situatie met ons eerste Herenteam, vorig seizoen nog uitkomend in de 3e Divisie. Met ingang van dit seizoen heeft ‘oud’ H1 immers besloten om verder te gaan als Heren Recreanten 1, met een poging om een mastercompetitie op te zetten. Deze heren hebben wel uitgesproken om de nieuwe Herenteams te zullen ondersteunen waar nodig.

Dit betekent dat we een jong en ambitieus nieuw Heren 1 team hebben, waar we de komende jaren veel van gaan horen (en verwachten). De Herenlijn heeft potentie en hopelijk kunnen we als vereniging dat vasthouden.

Onder leiding van Albert Ronhaar gaat Heren 1 in de 2e klasse de sportieve uitdagingen aan. Wij wensen Heren 1 heel veel succes en plezier! #GoTeamWVC

In de Nieuwsbrief van november 2021 heeft Albert zichzelf voorgesteld.

Trainingstijden:

🕓  Dinsdag 19.30 – 21.00 uur       –  Sportzaal Hoge Hexel

🕓  Donderdag 19.30 – 21.00 uur –  Sporthal ’n Dikken, veld 4 – deel H1 traint samen met H2

🕓  Donderdag 21.00 – 22.30 uur –  Sporthal ’n Dikken, veld 1 – deel H1 traint samen met HR1

Steven Kunst
Steven Kunstpasser/loper
Lengte: 1.93 m
Youri ter Steege
Youri ter Steegemidden
Lengte: 1.87 m
Jesse Gelten
Jesse Geltenpasser/loper/midden
Lengte: 1.87 m
Mart Wassink (C)
Mart Wassink (C)passer/loper
Lengte: 1.83 m
Daan Heuvelman
Daan Heuvelmanpasser/loper
Lengte: 1.93 m
Wilmar Bennink
Wilmar Bennink spelverdeler
Lengte: 1.88 m
Yander Hulst
Yander Hulstdiagonaal/midden
Lengte: 1.90 m
Albert Ronhaar
Albert Ronhaartrainer/coach
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02-12 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Rosstars HS 2Dikkenshal in Wierden
10-12 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Mare Volley HS 1Dikkenshal in Wierden
16-12 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4Dikkenshal in Wierden
14-01 21:00Saasveldia HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1Sportzaal van Reedestraat in Saasveld
21-01 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Twente '05 HS 3Dikkenshal in Wierden
28-01 20:30Rosstars HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1De Rossweide in Rossum ov
#TeamGPWV+-
1Mare Volley HS 1938307897671
2Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1938307892717
3Saasveldia HS 1831258787598
4Polstars HS 1831248752569
5Klumpers VVA HS 18231814699648
6Rosstars HS 29191621729812
7Harambee HS 57171516665655
8Kuipers Flevoll HS 1711919557639
9Wevo 70 HS 27101021575705
10LEDnovate Esch Stars HS 1810924628769
11Twente '05 HS 376623515679
12Webton Hengelo HS 496630652886
DatumWedstrijdenResultatenSets
27-11 16:00Time Out'75 HS 1 - Avior HS 23-225-22, 18-25, 20-25, 25-15, 18-16
27-11 14:00Apollo 8 HS 2 - Harambee HS 13-125-15, 13-25, 25-23, 25-22
27-11 11:00ROOT Twente '05 HS 1 - LIVO HS 10-419-25, 15-25, 21-25, 19-25
26-11 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 4 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 14-025-20, 25-17, 25-18, 25-21
25-11 21:00Vips Bardot HS 1 - Webton Hengelo HS 20-417-25, 26-28, 23-25, 16-25
20-11 16:30Avior HS 2 - Vips Bardot HS 14-025-18, 25-23, 25-16, 26-24
20-11 16:00Harambee HS 1 - ROOT Twente '05 HS 13-125-22, 25-22, 19-25, 25-16
20-11 16:00Webton Hengelo HS 2 - SV Dynamo Apeldoorn HS 43-225-18, 25-22, 23-25, 15-25, 15-10
20-11 14:00LIVO HS 1 - Time Out'75 HS 11-323-25, 25-12, 15-25, 20-25
20-11 13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Apollo 8 HS 23-125-16, 25-19, 25-23, 19-25
13-11 16:00Time Out'75 HS 1 - Harambee HS 12-325-19, 23-25, 25-22, 18-25, 10-15
13-11 14:00Apollo 8 HS 2 - ROOT Twente '05 HS 13-225-16, 23-25, 25-15, 24-26, 15-13
13-11 13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 13-225-22, 16-25, 15-25, 25-11, 15-10
12-11 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 4 - Avior HS 23-125-11, 25-12, 25-17, 24-26
11-11 21:00Vips Bardot HS 1 - LIVO HS 11-318-25, 22-25, 23-25, 25-17
10-11 21:00Apollo 8 HS 2 - Vips Bardot HS 11-325-17, 17-25, 21-25, 25-27
09-11 20:00Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1 - Apollo 8 HS 21-324-26, 18-25, 25-16, 23-25
06-11 16:00Harambee HS 1 - Vips Bardot HS 14-025-21, 25-23, 25-22, 25-19
06-11 12:00LIVO HS 1 - SV Dynamo Apeldoorn HS 42-313-25, 25-18, 23-25, 25-20, 10-15
30-10 14:00Apollo 8 HS 2 - Time Out'75 HS 14-025-23, 25-20, 25-21, 25-12
30-10 13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Avior HS 20-422-25, 22-25, 20-25, 18-25
29-10 20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1 - Webton Hengelo HS 23-122-25, 25-15, 25-19, 25-17
16-10 16:30LIVO HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 40-419-25, 19-25, 23-25, 12-25
16-10 16:30Avior HS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 13-125-20, 25-27, 25-11, 25-21
16-10 16:00Time Out'75 HS 1 - Vips Bardot HS 10-419-25, 12-25, 18-25, 22-25
15-10 20:45ROOT Twente '05 HS 1 - SV Dynamo Apeldoorn HS 40-415-25, 17-25, 20-25, 17-25
15-10 19:30Webton Hengelo HS 2 - Apollo 8 HS 24-025-20, 25-18, 25-21, 26-24
09-10 16:00Webton Hengelo HS 2 - Avior HS 20-416-25, 20-25, 15-25, 21-25
09-10 13:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Harambee HS 11-327-29, 26-28, 25-23, 21-25
08-10 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 4 - Time Out'75 HS 14-025-15, 25-18, 25-19, 25-19

SPONSOREN