Het seizoen 2022 – 2023  (1e Klasse)

Vorige jaar speelde dit team in de 2e klasse en zijn ze ‘officieus’ kampioen geworden. Tijd dus om een stapje omhoog te gaan. In het seizoen 2022-23 komen zijn dan ook uit in de 1e klasse.

Ook dit seizoen zal Albert Ronhaar weer als ‘oefenmeester’ (aka trainer) voor de groep staan. Daarnaast zal Arjan Haveman op donderdag deze ambitieuze groep jonge mannen trainen.

Zoals vorig seizoen ingezet dus een jong en ambitieus Heren 1 team, waar we de komende jaren veel van gaan horen (en verwachten). De Herenlijn heeft potentie en hopelijk kunnen we dat als vereniging vasthouden.

Wij wensen Heren 1 heel veel succes en plezier in de 1e klasse! #GoTeamWVC

In de Nieuwsbrief van november 2021 heeft Albert zichzelf voorgesteld. Arjan is een bekende, maar zal zich vast nog wel eens aan ons voorstellen.

Trainingstijden:

🕓  Dinsdag 19.30 – 21.00 uur       –  Sportzaal Hoge Hexel

🕓  Donderdag 21.00 – 22.30 uur –  Sporthal ’n Dikken, veld @

Steven Kunst
Steven Kunstpasser/loper
Lengte: 1.93 m
Coen Scheffer
Coen SchefferMidden
Lengte: 1.90 m
Jesse Gelten
Jesse Geltenpasser/loper/midden
Lengte: 1.87 m
Mart Wassink (C)
Mart Wassink (C)passer/loper
Lengte: 1.83 m
Daan Heuvelman
Daan Heuvelmanpasser/loper
Lengte: 1.93 m
Wilmar Bennink
Wilmar Bennink spelverdeler
Lengte: 1.88 m
Yander Hulst
Yander Hulstdiagonaal/midden
Lengte: 1.90 m
Albert Ronhaar
Albert Ronhaartrainer/coach
Arjan Haveman
Arjan Havemantrainer/coach
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10-02 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Markel-Up HS 1Dikkenshal in Wierden
16-02 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Wevo 70 HS 1Dikkenshal in Wierden
09-03 21:00Wevo 70 HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1Sporthal 't Trefpunt in Weerselo
10-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Vrivo HS 1Dikkenshal in Wierden
18-03 14:15Havoc HS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1De Bouwmeester in Haaksbergen
24-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Havoc HS 1Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Markel-Up HS 1135444101271983
2Vrivo HS 11353421012531036
3SVH VC HS 11339322112021113
4Twente-Sparta HS 21337292311581128
5Rivo Rijssen HS 21337312512021171
6Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 11335302512211153
7Wevo 70 HS 11234292311501069
8Havoc HS 2113125191015934
9Harambee HS 41328233111591237
10Holyoke HS 11418203811791289
11Apollo 8 HS 41512125211241515
12Havoc HS 113774710181324
DatumWedstrijdenResultatenSets
04-02 17:00Volga HS 1 - Time Out'75 HS 11-325-13, 22-25, 16-25, 19-25
04-02 16:00Apollo 8 HS 2 - ROOT Twente '05 HS 13-125-23, 22-25, 25-21, 25-23
04-02 16:00Webton Hengelo HS 2 - Vips Bardot HS 10-423-25, 21-25, 17-25, 21-25
04-02 14:30Dros-Alterno HS 2 - LIVO HS 13-225-20, 25-17, 22-25, 22-25, 15-9
04-02 14:00Apollo 8 HS 1 - Harambee HS 14-025-9, 25-16, 25-10, 25-19
04-02 13:00Rensa Family Orion HS 4 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 10-425-27, 12-25, 20-25, 24-26
28-01 18:30LIVO HS 1 - Vips Bardot HS 11-325-14, 21-25, 20-25, 16-25
28-01 17:00Harambee HS 1 - Volga HS 11-325-16, 22-25, 21-25, 21-25
28-01 16:00Time Out'75 HS 1 - Apollo 8 HS 23-218-25, 25-13, 25-20, 23-25, 15-8
28-01 13:00Rensa Family Orion HS 4 - Webton Hengelo HS 23-219-25, 25-23, 19-25, 26-24, 15-8
27-01 20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1 - Apollo 8 HS 14-025-14, 25-20, 25-15, 25-23
25-01 21:00Harambee HS 1 - Apollo 8 HS 24-025-20, 25-20, 25-14, 25-19
21-01 17:00Volga HS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 11-322-25, 21-25, 26-24, 18-25
21-01 14:30Dros-Alterno HS 2 - Time Out'75 HS 13-225-13, 25-19, 27-29, 25-27, 15-12
21-01 14:00Apollo 8 HS 1 - Rensa Family Orion HS 43-117-25, 25-13, 27-25, 25-12
21-01 14:00Apollo 8 HS 2 - Harambee HS 11-319-25, 12-25, 25-17, 16-25
19-01 19:00Vips Bardot HS 1 - ROOT Twente '05 HS 14-025-20, 25-19, 25-14, 25-20
17-01 20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1 - Apollo 8 HS 24-025-15, 25-17, 25-16, 25-20
14-01 17:00Harambee HS 1 - Dros-Alterno HS 22-325-23, 25-22, 21-25, 15-25, 9-15
14-01 16:00Time Out'75 HS 1 - Vips Bardot HS 13-114-25, 25-15, 25-23, 25-17
14-01 16:00Webton Hengelo HS 2 - Apollo 8 HS 11-325-20, 21-25, 15-25, 22-25
14-01 13:00Rensa Family Orion HS 4 - Volga HS 13-125-23, 20-25, 25-18, 25-23
13-01 21:00ROOT Twente '05 HS 1 - LIVO HS 13-225-22, 25-17, 22-25, 23-25, 15-9
17-12 17:00Volga HS 1 - Webton Hengelo HS 21-312-25, 25-16, 19-25, 21-25
17-12 16:30LIVO HS 1 - Harambee HS 13-225-19, 23-25, 25-21, 22-25, 15-10
17-12 14:30Dros-Alterno HS 2 - Rensa Family Orion HS 43-225-20, 13-25, 17-25, 25-21, 17-15
17-12 14:00Apollo 8 HS 2 - Apollo 8 HS 11-321-25, 20-25, 25-16, 22-25
17-12 13:00ROOT Twente '05 HS 1 - Time Out'75 HS 13-223-25, 20-25, 25-22, 27-25, 17-15
15-12 21:00Vips Bardot HS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 10-420-25, 23-25, 22-25, 18-25
12-12 21:00Apollo 8 HS 1 - Apollo 8 HS 23-119-25, 25-22, 25-23, 25-10

SPONSOREN