Het seizoen 2022 – 2023  (1e Klasse)

Vorige jaar speelde dit team in de 2e klasse en zijn ze ‘officieus’ kampioen geworden. Tijd dus om een stapje omhoog te gaan. In het seizoen 2022-23 komen zijn dan ook uit in de 1e klasse.

Ook dit seizoen zal Albert Ronhaar weer als ‘oefenmeester’ (aka trainer) voor de groep staan. Daarnaast zal Arjan Haveman op donderdag deze ambitieuze groep jonge mannen trainen.

Zoals vorig seizoen ingezet dus een jong en ambitieus Heren 1 team, waar we de komende jaren veel van gaan horen (en verwachten). De Herenlijn heeft potentie en hopelijk kunnen we dat als vereniging vasthouden.

Wij wensen Heren 1 heel veel succes en plezier in de 1e klasse! #GoTeamWVC

In de Nieuwsbrief van november 2021 heeft Albert zichzelf voorgesteld. Arjan is een bekende, maar zal zich vast nog wel eens aan ons voorstellen.

Trainingstijden:

🕓  Dinsdag 19.30 – 21.00 uur       –  Sportzaal Hoge Hexel

🕓  Donderdag 21.00 – 22.30 uur –  Sporthal ’n Dikken, veld @

Steven Kunst
Steven Kunstpasser/loper
Lengte: 1.93 m
Coen Scheffer
Coen SchefferMidden
Lengte: 1.90 m
Jesse Gelten
Jesse Geltenpasser/loper/midden
Lengte: 1.87 m
Mart Wassink (C)
Mart Wassink (C)passer/loper
Lengte: 1.83 m
Daan Heuvelman
Daan Heuvelmanpasser/loper
Lengte: 1.93 m
Wilmar Bennink
Wilmar Bennink spelverdeler
Lengte: 1.88 m
Yander Hulst
Yander Hulstdiagonaal/midden
Lengte: 1.90 m
Albert Ronhaar
Albert Ronhaartrainer/coach
Arjan Haveman
Arjan Havemantrainer/coach
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
15-10 16:30Holyoke HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1de Zomp in Enter
21-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Twente-Sparta HS 2Dikkenshal in Wierden
29-10 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - SVH VC HS 1Dikkenshal in Wierden
19-11 15:00Vrivo HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1de Stamper in Vriezenveen
25-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1 - Havoc HS 2Dikkenshal in Wierden
10-12 16:45Havoc HS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 1De Bouwmeester in Haaksbergen
#TeamGPWV+-
1Vrivo HS 12971193164
2Weghorst Makelaardij WVC Volley HS 12653179154
3Markel-Up HS 1154010063
4Twente-Sparta HS 2154010068
5Havoc HS 2154010069
6SVH VC HS 12544166166
7Rivo Rijssen HS 214319279
8Wevo 70 HS 12117167193
9Holyoke HS 1000000
10Harambee HS 4100468100
11Havoc HS 1100463100
12Apollo 8 HS 42008128200
DatumWedstrijdenResultatenSets
01-10 18:30LIVO HS 1 - ROOT Twente '05 HS 13-117-25, 25-14, 25-16, 25-22
01-10 17:00Volga HS 1 - Rensa Family Orion HS 43-223-25, 25-18, 25-18, 22-25, 17-15
01-10 14:30Dros-Alterno HS 2 - Harambee HS 10-423-25, 21-25, 20-25, 23-25
01-10 14:00Apollo 8 HS 1 - Webton Hengelo HS 24-025-22, 25-17, 25-17, 25-13
01-10 14:00Apollo 8 HS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 12-325-17, 16-25, 19-25, 25-20, 11-15
17-09 14:00Apollo 8 HS 1 - Volga HS 13-120-25, 25-19, 26-24, 25-14
17-09 13:00Rensa Family Orion HS 4 - Apollo 8 HS 23-125-21, 25-17, 24-26, 25-20
16-09 20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1 - Dros-Alterno HS 24-025-19, 25-17, 25-19, 25-18

SPONSOREN