Het seizoen 2023 – 2024  (3e Klasse)

Dames 4 gaat, samen met trainer Bas Wolbers (weer) voor een topprestatie. Afgelopen seizoen werd immers afgesloten met een zeer verdiende 2e plek!

Deze dames laten graag zien wat ze waard zijn! Veel plezier en #GoTeamWVC !!

NrNaamPositieLengte
1Pien CompanjeMidden1.86
2Sanne van der ScheeSpelverdeler1.65
3Leanne BartelsDiagonaal1.76
4Sophie KuiperPasser/Loper1.79
5Lotte Sjoers (C)Passer/Loper1.83
6Iris WesterikPasser/Loper1.80
7Dante WilgenhofMidden1.88
8Mirte VenebergMidden1.85
9Danique WolterinkDiagonaal1.78
11Lisanne WassinkSpelverdeler1.65
14Melanie LinthorstLibero1.68
Bas WolbersTrainer/coach
Trainingstijden:
🕓Maandag 19.30 - 21.00 uurSporthal 'n Dikken
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
28-02 19:30TVO DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Geertman in Hengelo ov
01-03 19:15RAS-H DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4De Els in Haaksbergen
05-03 19:30Mintonette DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4't Mossink in Holten
16-03 14:00Eurosped Pollux DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vondersweyde in Oldenzaal
22-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Mintonette DS 2Dikkenshal in Wierden
13-04 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Volley '68 DS 3Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Eurosped Pollux DS 312514191208866
2ISIVOL DS 51345381912591070
3Mintonette DS 2114133131067870
4Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 41238322011281086
5RAS-H DS 11229252811021116
6TVO DS 21325233311151251
7Ti-Volley DS 31223213210501146
8Saasveldia DS 31322213610961254
9Volley '68 DS 310151228819941
10Wevo 70 DS 4121111399551199
DatumWedstrijdenResultatenSets
02-02 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - ISIVOL DS 52-325-22, 14-25, 16-25, 25-20, 11-15
27-01 15:00Ti-Volley DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 42-325-18, 25-21, 14-25, 23-25, 11-15
19-01 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Wevo 70 DS 43-121-25, 25-18, 25-17, 25-17
12-01 19:00Saasveldia DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 43-221-25, 25-15, 22-25, 25-9, 15-13
24-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Eurosped Pollux DS 31-318-25, 25-22, 20-25, 23-25
10-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - RAS-H DS 13-225-19, 18-25, 15-25, 25-23, 15-11
04-11 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - TVO DS 24-025-10, 25-21, 25-20, 25-17
27-10 21:15ISIVOL DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 43-125-17, 25-19, 25-14, 18-25
20-10 21:00Volley '68 DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 41-322-25, 26-24, 17-25, 21-25
13-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Ti-Volley DS 33-125-23, 18-25, 25-12, 26-24
07-10 14:30Wevo 70 DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 41-325-23, 23-25, 18-25, 22-25
30-09 11:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Saasveldia DS 34-025-22, 25-20, 25-18, 25-17

SPONSOREN