Het seizoen 2020 – 2021  (3e Klasse)

Afgelopen seizoen zijn deze dames (virtueel) kampioen geworden in de 4e klasse, waardoor zij dit seizoen promoveren naar de 3e klasse. Een hele uitdaging! Deze dames pakken die met beide handen aan, maar zoeken daarvoor nog wel een enthousiaste trainer/coach. En graag één die Gert Jan Wiesnekker kan evenaren 😉

NrNaamPositieLengte
1Maureen SmalbruggeMidden1.80
2Suzan Olthuis (C)Midden1.77
3Marèl van BodegravenSpelverdeler 1.68
4Nynke KulsdomMidden 1.82
6Maartje EmbsenDiagonaal1.66
7Eline LubbersPasser/loper1.66
8Kirsten RotmanPasser/loper1.80
9Nina LindenhoviusDiagonaal1.73
11Sterre Berends Passer/loper1.69
Carmen van Riel
VacantTrainer/coach
🕓Dinsdag 20.00 - 21.30 uurHet Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05-03 19:00Flash Stars DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4De Gaarf in Langeveen
12-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Rivo Rijssen DS 7Dikkenshal in Wierden
19-03 21:15Krekkers DS 6 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4De Haambrink in Mariaparochie
26-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Medusa '56 DS 1Dikkenshal in Wierden
02-04 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - HVC DS 2Dikkenshal in Wierden
09-04 19:00Mintonette DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4't Mossink in Holten
#TeamGPWV+-
1Rivo Rijssen DS 6415124379295
2Krekkers DS 6313102277202
3Flash Stars DS 231084255244
4Mintonette DS 12862195162
5SVH VC DS 52653183181
6De Pallegarste DS 13657245259
7Rivo Rijssen DS 73657249273
8HVC DS 22544172166
9SVH VC DS 611136796
10Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4100471100
11Medusa '56 DS 140016286401
DatumWedstrijdenResultatenSets
18-12 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Mintonette DS 1Vervallen-
27-11 19:30Medusa '56 DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
20-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Krekkers DS 6Vervallen-
14-11 15:30Rivo Rijssen DS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
06-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Flash Stars DS 2Vervallen-
30-10 19:30De Pallegarste DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
23-10 21:00HVC DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
16-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - SVH VC DS 5Vervallen-
02-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Rivo Rijssen DS 60-420-25, 13-25, 23-25, 15-25

SPONSOREN