Het seizoen 2021 – 2022  (3e Klasse)

In een voorgaand seizoen zijn deze dames (virtueel) kampioen geworden in de 4e klasse, waardoor zij vorig seizoen promoveerden naar de 3e klasse en ook dit seizoen in die klasse uitkomen. Een hele uitdaging! Deze dames pakken die met beide handen aan, maar zoeken daarvoor nog steeds een enthousiaste trainer/coach. En graag één die Gert Jan Wiesnekker kan evenaren 😉

NrNaamPositieLengte
1Maureen SmalbruggeMidden1.80
2Suzan Olthuis (C)Midden1.77
4Nynke KulsdomMidden 1.82
6Maartje EmbsenDiagonaal1.66
7Eline LubbersPasser/loper1.66
8Kirsten RotmanPasser/loper1.80
9Nina LindenhoviusDiagonaal1.73
11Sterre Berends Passer/loper1.69
Carmen van Riel
Lindy Wanschers
Lina Aarab
Marijke HoesselerPasser/loper
VacantTrainer/coach
🕓Dinsdag 20.00 - 21.30 uurHet Noordbroek
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
#TeamGPWV+-
1Rivo Rijssen DS 6415124379295
2Krekkers DS 6313102277202
3Flash Stars DS 231084255244
4Mintonette DS 12862195162
5SVH VC DS 52653183181
6De Pallegarste DS 13657245259
7Rivo Rijssen DS 73657249273
8HVC DS 22544172166
9SVH VC DS 611136796
10Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4100471100
11Medusa '56 DS 140016286401
DatumWedstrijdenResultatenSets
16-04 19:00SVH VC DS 5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
09-04 19:00Mintonette DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
03-04 13:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - HVC DS 2Vervallen-
26-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Medusa '56 DS 1Vervallen-
19-03 21:15Krekkers DS 6 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
12-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Rivo Rijssen DS 7Vervallen-
18-12 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Mintonette DS 1Vervallen-
27-11 19:30Medusa '56 DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
20-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Krekkers DS 6Vervallen-
14-11 15:30Rivo Rijssen DS 7 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
06-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Flash Stars DS 2Vervallen-
30-10 19:30De Pallegarste DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
23-10 21:00HVC DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4Vervallen-
16-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - SVH VC DS 5Vervallen-
02-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 - Rivo Rijssen DS 60-420-25, 13-25, 23-25, 15-25

SPONSOREN