Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL7W8B/meisjes-c/1/programma.rss.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL7W8B/meisjes-c/1/resultaten.rss.

Het seizoen 2024-2025 (3e klasse)

Ook dit seizoen spelen deze meiden in de 3e klasse en gaan ze voor de winst. Met enkele nieuwe speelsters!

Dit seizoen weer onder leiding van Miranda Schasfoort!

#GoTeamWVC. Veel plezier meiden en trainer!

NrNaamPositie
1Jade van Leeuwen
2Daphne Krommendijk
3Lisa Henning
6Isayrah Picauly (C)
7Annelyn Knol
8Bente Slag
10Liza Epema
nnbJade Steenbergen
nnbLauren Michel
nnbLuca Varweg
nnbLieke Jannink
Miranda SchasfoortTrainer
Trainingstijden:
🕓 Donderdag 18.00 - 19.30 uurSporthal 'n Dikken, veld 4
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
#TeamGPWV+-
1Time Out'75 MC 1836294800569
2Vrivo MC 18272312754672
3SVH VC MC 28151321672743
4Weghorst Makelaardij WVC Volley MC 18111124635773
5Rivo Rijssen MC 4811924652756
#TeamGPWV+-
1Vrivo MC 11045365987746
2HVC MC 110352813942813
3Weghorst Makelaardij WVC Volley MC 110272219906821
4Dynamo Tubbergen MC 410221922876871
5SVH VC MC 210211824881887
6Flash Stars MC 11000405461000
DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

SPONSOREN