Het seizoen 2021 – 2022 (Topdivisie A):

Voor het 2e seizoen staat Gertjan ter Harmsel als hoofdtrainer voor Dames 1. In de Nieuwsbrief van april 2021 heeft Gertjan zichzelf voorgesteld.

Het doel van de trainer is om de komende jaren meer eigen jeugd in te passen en met het Dames 1 team blijvend in de Eerste Divisie of, indien mogelijk, hoger te spelen. In het nieuwe seizoen (2021-2022) is de stap naar de Topdivisie al gezet. Onze dames zijn ingedeeld in poule A. Lees ook het pers/nieuwsbericht van 13 mei jl.

Voor Gertjan een mooie uitdaging om met dit team zo goed mogelijk volleybal te laten zien op hoog nationaal niveau. Samen met Arnold (Hilberink) als assistent trainer/coach en het team trainen zij inmiddels drie keer per week om hier stappen in te maken.

Wij wensen het team en trainer heel veel succes en zien uit naar mooie (thuis)wedstrijden. Dit seizoen voor het eerst op Center Court, met dank aan de Sponsorcommissie en onze (kleding)sponsoren.

Het publiek is van harte welkom op zaterdagmiddag. De wedstrijden van Dames 1 beginnen om 15 uur, maar je bent natuurlijk ook daarvoor (en op vrijdagavond) welkom bij de wedstrijden van onze andere teams.

#GoTeamWVC

Trainingstijden:

🕓  Maandag 18.30 – 20.15 uur    – Almelo Sluiskade (tot november 2021)

🕓  Maandag 21.00 – ? uur            –  Almelo Windmolenbroek (vanaf november 2021)

🕓  Dinsdag 20.00 – 22.00 uur    –  Sportzaal Het Noordbroek, veld 2 (april tot november)

🕓  Donderdag 19.15 – 21.00 uur –  Sporthal ’n Dikken, veld 1 & 2

Word vriend van dames 1
Marlijne ter Avest
Marlijne ter Avestmidden
Lengte: 1.78 m
Lisette Ottenschot (C)
Lisette Ottenschot (C)diagonaal
Lengte: 1.80 m
Loes Plaggenmarsch - Boone
Loes Plaggenmarsch - Boonespelverdeler
Lengte: 1.74 m
Eva Jansink
Eva Jansinkspelverdeler
Lengte: 1.72 m
Anne Meijerink
Anne Meijerinkpasser/loper
Lengte: 1.80 m
Marlon Voortman
Marlon Voortmanmidden
Lengte: 1.78 m
Kirsten Lentink
Kirsten Lentinkpasser/loper
Lengte: 1.79 m
Kira Schorn
Kira Schornlibero
Lengte: 1.73 m
Ruth Jansen
Ruth Jansenlibero
Lengte: 1.78 m
Lotte Voortman
Lotte Voortmanpasser/loper
Lengte: 1.86 m
Else Voortman
Else Voortmandiagonaal
Lengte: 1.84 m
Julia Reich
Julia Reichpasser/loper
Lengte: 1.75 m
Noor Wolbers
Noor Wolbersmidden
Lengte: 1.78 m
Gertjan ter Harmsel
Gertjan ter Harmseltrainer/coach
Arnold Hilberink
Arnold Hilberinkassistent trainer
Mayke Wetering
Mayke Weteringfysio therapeut Fyzio Totaal
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
23-10 16:00Pegasus DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1Trasselt in Hoogeveen
23-10 18:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1Trasselt in Hoogeveen
23-10 20:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Betech Olhaco DS 1Trasselt in Hoogeveen
30-10 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Dros-Alterno DS 1Dikkenshal in Wierden
06-11 16:00VC Sneek DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1Sneker Sporthal in Sneek
13-11 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Donitas DS 1Dikkenshal in Wierden
#TeamGPWV+-
1Dros-Alterno DS 1511138451403
2Kamernet/Veracles DS 1410115383321
3Donitas DS 1510139468473
4SOMCOM/Sudosa-Desto DS 149115362297
5Dynamo Tubbergen DS 159106361321
6Krekkers DS 1591310505468
7Rivo Rijssen DS 158108396397
8Pharmafilter US DS 2571011440453
9Apollo 8 DS 2561013469475
10Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 153614384457
11VC Zwolle DS 253313313392
12VC Sneek DS 252614395470
DatumWedstrijdenResultatenSets
16-10 16:30Dynamo Tubbergen DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 13-025-17, 25-22, 25-10
09-10 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Krekkers DS 12-325-16, 18-25, 25-18, 18-25, 11-15
02-10 14:30Rivo Rijssen DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 13-029-27, 25-19, 25-15
25-09 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Kamernet/Veracles DS 11-326-24, 14-25, 22-25, 19-25
18-09 19:30SOMCOM/Sudosa-Desto DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 12-325-23, 22-25, 25-7, 19-25, 14-16

SPONSOREN