Het seizoen 2021 – 2022 (Topdivisie A):

Voor het 2e seizoen staat Gertjan ter Harmsel als hoofdtrainer voor Dames 1. In de Nieuwsbrief van april 2021 heeft Gertjan zichzelf voorgesteld.

Het doel van de trainer is om de komende jaren meer eigen jeugd in te passen en met het Dames 1 team blijvend in de Eerste Divisie of, indien mogelijk, hoger te spelen. In het nieuwe seizoen (2021-2022) is de stap naar de Topdivisie al gezet. Onze dames zijn ingedeeld in poule A. Lees ook het pers/nieuwsbericht van 13 mei jl.

Voor Gertjan een mooie uitdaging om met dit team zo goed mogelijk volleybal te laten zien op hoog nationaal niveau. Samen met Arnold (Hilberink) als assistent trainer/coach en het team trainen zij inmiddels drie keer per week om hier stappen in te maken.

Wij wensen het team en trainer heel veel succes en zien uit naar mooie (thuis)wedstrijden. Dit seizoen voor het eerst op Center Court, met dank aan de Sponsorcommissie en onze (kleding)sponsoren.

Het publiek is van harte welkom op zaterdagmiddag. De wedstrijden van Dames 1 beginnen om 15 uur, maar je bent natuurlijk ook daarvoor (en op vrijdagavond) welkom bij de wedstrijden van onze andere teams.

Tijdens dit seizoen is Maartje Hoogeveen overgestapt vanuit D2, vanwege het uitvallen van Loes Plaggenmarsch-Boone.

Fotocredits (teamfoto en individuele foto’s): Rob Nijhuis Fotografie.

Trainingstijden:

🕓  Maandag 18.30 – 20.15 uur    – Almelo Sluiskade (tot november 2021)

🕓  Maandag 21.00 – ? uur            –  Almelo Windmolenbroek (vanaf november 2021)

🕓  Dinsdag 20.00 – 22.00 uur    –  Sportzaal Het Noordbroek, veld 2 (april tot november)

🕓  Donderdag 19.15 – 21.00 uur –  Sporthal ’n Dikken, veld 1 & 2

Word vriend van dames 1
Noor Wolbers
Noor Wolbersmidden
Lengte: 1.80 m
Maartje Hoogeveen
Maartje Hoogeveenspelverdeler
Lengte: 1.82 m
Else Voortman
Else Voortmandiagonaal
Lengte: 1.84 m
Lotte Voortman
Lotte Voortmanpasser/loper
Lengte: 1.86 m
Marlijne ter Avest
Marlijne ter Avestmidden
Lengte: 1.78 m
Julia Reich
Julia Reichpasser/loper
Lengte: 1.75 m
Lisette Ottenschot (C)
Lisette Ottenschot (C)diagonaal
Lengte: 1.80 m
Loes Plaggenmarsch - Boone
Loes Plaggenmarsch - Boonespelverdeler
Lengte: 1.74 m
Eva Jansink
Eva Jansinkspelverdeler
Lengte: 1.72 m
Anne Meijerink
Anne Meijerinkpasser/loper
Lengte: 1.80 m
Marlon Voortman
Marlon Voortmanmidden
Lengte: 1.78 m
Ruth Jansen
Ruth Jansenpasser/loper
Lengte: 1.78 m
Kira Schorn
Kira Schornlibero
Lengte: 1.73 m
Kirsten Lentink
Kirsten Lentinklibero
Lengte: 1.79 m
Gertjan ter Harmsel
Gertjan ter Harmseltrainer/coach
Arnold Hilberink
Arnold Hilberinkassistent trainer
Mayke Wetering
Mayke Weteringfysiotherapeut Fyzio Totaal
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
29-01 20:00Krekkers DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1De Haambrink in Mariaparochie
05-02 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Dynamo Tubbergen DS 1Dikkenshal in Wierden
12-02 20:00Dros-Alterno DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1Alternohal in Apeldoorn
19-02 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - VC Sneek DS 2Dikkenshal in Wierden
26-02 18:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Apollo 8 DS 2Dikkenshal in Wierden
12-03 18:00Guts & Gusto Donitas DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1Struikhal (RUG) in Groningen
#TeamGPWV+-
1SOMCOM/Sudosa-Desto DS 1924266763606
2Guts & Gusto Donitas DS 110212515879851
3Krekkers DS 110212717988880
4Pharmafilter US DS 210182218879855
5Dros-Alterno DS 110182319915872
6Kamernet/Veracles DS 18162013742675
7Rivo Rijssen DS 19141816727737
8Dynamo Tubbergen DS 110121620759776
9Apollo 8 DS 210121824899924
10Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1971324735828
11VC Zwolle DS 293425561713
12VC Sneek DS 282823602732
DatumWedstrijdenResultatenSets
27-11 17:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Pharmafilter US DS 22-325-14, 17-25, 19-25, 25-19, 8-15
13-11 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Guts & Gusto Donitas DS 11-321-25, 25-23, 21-25, 24-26
06-11 16:00VC Sneek DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 11-325-15, 25-27, 11-25, 17-25
30-10 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Dros-Alterno DS 11-325-21, 14-25, 18-25, 17-25
23-10 20:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Betech Olhaco DS 1Vervallen-
23-10 18:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1Vervallen-
23-10 16:00Pegasus DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1Vervallen-
16-10 16:30Dynamo Tubbergen DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 13-025-17, 25-22, 25-10
09-10 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Krekkers DS 12-325-16, 18-25, 25-18, 18-25, 11-15
02-10 14:30Rivo Rijssen DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 13-029-27, 25-19, 25-15
25-09 15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Kamernet/Veracles DS 11-326-24, 14-25, 22-25, 19-25
18-09 19:30SOMCOM/Sudosa-Desto DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 12-325-23, 22-25, 25-7, 19-25, 14-16

SPONSOREN