Het seizoen 2022 – 2023 (Promotieklasse):

Afgelopen seizoen hebben we afscheid genomen van Dames 1 (in de Topdivisie). Het is tijd voor een compleet nieuwe lichting dames.

Dit seizoen komt ons nieuwe Dames 1 team uit in de Promotieklasse! Onder leiding van een bekende trainer van enkele seizoenen geleden: Jarek Sobczynski. Wij hebben er vertrouwen in dat het team met veel plezier de competitie in gaat en wensen hen en trainer heel veel succes!

Fotocredits (individuele foto’s): Rob Nijhuis Fotografie. We hopen dat Rob ook in het nieuwe seizoen een teamfoto van het 1e damesteam gaat maken.

Trainingstijden:

🕓  Maandag 19.30 – 21.00 uur    – Bornerbroek (onder voorbehoud)

🕓  Donderdag 19.30 – 21.00 uur –  Sporthal ’n Dikken, veld @

Word vriend van dames 1
1. Ruth Schutten
1. Ruth Schuttenmidden
Lengte: 1.79 m
Maartje Hoogeveen
Maartje Hoogeveenspelverdeler
Lengte: 1.82 m
4. Sterre Koetse
4. Sterre Koetsediagonaal
Lengte: 1.86 m
5. Marlissa Borkent
5. Marlissa Borkentpasser/loper
Lengte: 1.82 m
6. Marthe Lesscher (C)
6. Marthe Lesscher (C)spelverdeler
Lengte: 1.75 m
7. Eline Vunderink
7. Eline Vunderinkpasser/loper
Lengte: 1.77 m
Loes Plaggenmarsch-Boone
Loes Plaggenmarsch-Boonelibero
Lengte: 1.74 m
9. Britt Stokman
9. Britt Stokmanpasser/loper
Lengte: 1.74 m
10. Jolijn Telgenkamp
10. Jolijn Telgenkampmidden
Lengte: 1.83 m
12. Nathalia Boers
12. Nathalia Boersmidden (Traint mee)
Lengte: 1.86 m
13. Lieke Lucassen
13. Lieke Lucassenlibero
Lengte: 1.67 m
nnb Evelijne Schrijver
nnb Evelijne SchrijverTraint mee
Jarek Sobczynski
Jarek Sobczynskitrainer/coach
Mayke Wetering
Mayke Weteringfysiotherapeut Fyzio Totaal
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10-02 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Holyoke DS 1Dikkenshal in Wierden
18-02 11:30Rivo Rijssen DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1Reggehal in Rijssen
10-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Cupido DS 1Dikkenshal in Wierden
18-03 10:00Apollo 8 DS 4 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1de Veste in Borne
24-03 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3Dikkenshal in Wierden
01-04 17:00LEDnovate Esch Stars DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1't Eschhoes in Vasse
#TeamGPWV+-
1Havoc DS 1156653914881068
2Cupido DS 11559491514991252
3Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 31552442314821324
4Krekkers DS 31648412815001424
5Lutheria DS 11540333214381315
6LEDnovate Esch Stars DS 11539343214231421
7Rivo Rijssen DS 31532303714021442
8Holyoke DS 11329263111881206
9Tornado Geesteren DS 21426223511951316
10Mazza Twente '05 DS 11523204311821452
11Apollo 8 DS 41520194613201513
12Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 11511115111271511
DatumWedstrijdenResultatenSets
03-02 20:30Tornado Geesteren DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 14-025-22, 25-22, 31-29, 25-12
28-01 16:45Havoc DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 14-025-15, 25-16, 25-13, 25-16
20-01 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Mazza Twente '05 DS 11-325-15, 22-25, 19-25, 20-25
13-01 19:00Lutheria DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 13-125-19, 25-6, 24-26, 25-16
22-12 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Rivo Rijssen DS 32-323-25, 25-23, 14-25, 26-24, 11-15
16-12 19:30Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - LEDnovate Esch Stars DS 10-417-25, 23-25, 16-25, 23-25
14-12 20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 13-125-13, 25-12, 19-25, 25-21
25-11 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Apollo 8 DS 43-225-22, 12-25, 27-25, 25-27, 15-10
18-11 19:00Cupido DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 14-025-14, 25-22, 25-15, 25-14
05-11 16:30Holyoke DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 14-025-12, 25-20, 25-17, 25-17
27-10 19:00Mazza Twente '05 DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 13-125-18, 25-19, 25-16, 22-25
21-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Tornado Geesteren DS 21-315-25, 16-25, 29-27, 20-25
20-10 19:45Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Rivo Rijssen DS 20-36-25, 16-25, 13-25
14-10 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Havoc DS 10-416-25, 13-25, 11-25, 13-25
30-09 21:15Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Lutheria DS 10-426-28, 16-25, 17-25, 13-25
16-09 21:15Krekkers DS 3 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 13-124-26, 25-11, 25-14, 25-11

SPONSOREN